Slobodna diskusija o traktorima

Hvala vam pronašao sam ja kataloški broj, i poslao simplex-u mail, ali bez odgovora. Mada, meni treba nesto slično za traktor, ne mora bas biti ovakav.
Ovaj sa slike bi trebao malo da amortizuje udare? Posto je rebrast.
@dukej koja firma ih pravi? Slabo idem po vasarima, mada i kad idem, nisam oko ovoga nikad obraćao pažnju.
 
Nema nista od mail-a, samo zovi. Pogotovo ako im posaljes takvo pitanje, jer oni moraju da "rove" po katalozima da bi nasli.
 
Ja sam kupovao te selene sto prave po garazama, (mala privreda) bacanje para, to treba zaobici.
Kabina se slegla na njima posle treceg dana.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kada zoveš Simplex poželjno je da znaš šta ti tačno treba i da imaš kataloški broj.Ako imaju traženi deo u toku dana će biti u tebi najbližoj Delmax prodavnici gde ga možeš preuzeti.
 
Hvala vam pronašao sam ja kataloški broj, i poslao simplex-u mail, ali bez odgovora. Mada, meni treba nesto slično za traktor, ne mora bas biti ovakav.
Ovaj sa slike bi trebao malo da amortizuje udare? Posto je rebrast.
@dukej koja firma ih pravi? Slabo idem po vasarima, mada i kad idem, nisam oko ovoga nikad obraćao pažnju.
Ne znam imena firmi, više njih to pravi.
 
Postavicu ovdje pitanje. Trebam da mijenjam orbitrol na traktoru. U ponudi imam proizvodjace M S Hydraulic (125) cijena 230€, OSPC 125 CM ECO, cijena 210€, ili Danffos koji ima bas cijenu 580€?
 
Ako ti nešto znači, ja sam pre par godina kupio lifamov i odlično služu. Vlasnik Lifama je M+S Hydraulic iz Bugarske, tako da je verovatno kvalitet sličan. Ja sam moj uzeo u firmi Elemka Komerc iz Stare Pazove.
 
Ja sam stavio bar 10 ukrajinskih orbitrola i odlično rade 80-90e cena ima 80_100l protok

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Cele godine smo kasnili tako da kasnim sa pranjem mašina i sređivanjem šupa i dvorišta...Čim se ukazala prilika koristimo je da operemo ova tri traktora, Case Puma 155, MTZ 892 i Armatrac 1104. Takođe ćemo u perionici Still oprati i dva pluga kojima smo jesenas orali. Kako je sve izgledalo, pogledajte u videu

 
Treba i u krčedinu otvoriti ovakvu perionici, brdo vikendaša prolazi kolima, verovatno bi ih oprali kad krenu sa planine
 
Poslednja izmena:
Danas u Somboru sve perionice zauzete. Cekanje neminovno. Ima jedno 5-6 na grad od 50.000 stanovnika i sve su prebukirane.
 
Nazad
Vrh