Slobodna diskusija o traktorima

Ne znam sta bih dodao,apsolutno se slazem sa svime sto je ovde napisano.Tacno da na ovom fotonu sve izgleda njakavo u odnosu na armu ali poznajem preko 10 ljudi koji ih imaju i prezadovoljni su radom.U jednom selu par km od mene ima jedan ludak kupio novog od 50ks pre 4-5 godina da vuce drva.Unistio ga,prevrtan po 5 puta,haube nema nigde, kabinu odsekao udarao lomio sta mu sve nije radio.I opet kad sednjes na njega lepo radi.Arma je preglomazna i vise trosi i u redovima moram da gledam kud idem a ovo malo samo gas. Takodje kao sto vec rekoh najvise prelamaju 2 stvari. A to je reverzer jel ce sa utovarivacem imati polovinu radnih casova i blizina servisa i delova.
 
Ne znam sta bih dodao,apsolutno se slazem sa svime sto je ovde napisano.Tacno da na ovom fotonu sve izgleda njakavo u odnosu na armu ali poznajem preko 10 ljudi koji ih imaju i prezadovoljni su radom.U jednom selu par km od mene ima jedan ludak kupio novog od 50ks pre 4-5 godina da vuce drva.Unistio ga,prevrtan po 5 puta,haube nema nigde, kabinu odsekao udarao lomio sta mu sve nije radio.I opet kad sednjes na njega lepo radi.Arma je preglomazna i vise trosi i u redovima moram da gledam kud idem a ovo malo samo gas. Takodje kao sto vec rekoh najvise prelamaju 2 stvari. A to je reverzer jel ce sa utovarivacem imati polovinu radnih casova i blizina servisa i delova.
Moguće je da kilavo izgleda samo na oko, gledao sam prošle godine neke Ruse na jutjubu kako drndaju Lovola i iznenadio sam se šta sve izdržava obzirom na izgled...
 
Ne znam sta bih dodao,apsolutno se slazem sa svime sto je ovde napisano.Tacno da na ovom fotonu sve izgleda njakavo u odnosu na armu ali poznajem preko 10 ljudi koji ih imaju i prezadovoljni su radom.U jednom selu par km od mene ima jedan ludak kupio novog od 50ks pre 4-5 godina da vuce drva.Unistio ga,prevrtan po 5 puta,haube nema nigde, kabinu odsekao udarao lomio sta mu sve nije radio.I opet kad sednjes na njega lepo radi.Arma je preglomazna i vise trosi i u redovima moram da gledam kud idem a ovo malo samo gas. Takodje kao sto vec rekoh najvise prelamaju 2 stvari. A to je reverzer jel ce sa utovarivacem imati polovinu radnih casova i blizina servisa i delova.
Arma 704e+ ima reverser, 100e je jeftinija od Lovola 754. Nama sa ovog terena ide u prilog to što je Trgomen iz Kraljeva ozbiljna firma i ozbiljan servis na 30km od kuće. Preko 15godina uvoze i servisiraju fotone.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
-Basak za 50+pdv je besmislica.
-Arma 854 i R-L je jako slicno reverzeru i vremenski nema razlike u odnosu na klasican reverzer.
-Foton je dobar traktor.
-Uzane gume mogu dosta ispod 3k evra sa sve radijalnim gumama.
 
N.H TD 5 75 u standardnoj opremi(klima, dva para hidrauličnih izvoda, kompresor, reverzer), menjač 12*12, motor klasika Fiat serije 8000.Cena 29.500e plus pdv.T4 nema na stanju, uvozi se po narudžbini a cena je malo veća za naše tržište, ne znaju tačno ali pretpostavljam slična kao ovom TD 5.
Jel reverzer mehanicki?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh