Slobodna diskusija o traktorima

Bio bi jako srećan ako bi se uklopio u 25000,ali teško da ima nešto udobno i dobro za te pare, dobra je i mahindra ali da su joj turili još klimu onda bi bila best bay
 
Sudarski Bojane izgleda nisi ti sa budzetom ni daleko od ozbiljnog stranca. Nemoj se previše zaletati, kada kupujem polovnog onda nije problem loše sedište i kabina. Kada bi novog, onda je realno da motor bude u potrebama koje imam, a kabine bude klimatizovana i udobna. Go metal mislim da nije ok. Jeste koliko para toliko i muzike, al jutros gledao kod Uroša neke turske voćarske, pa to je tuga, a ljudi se rukovodili novo je novo i koliko para toliko muzike, ali ono je baš bez muzike.
 
Ja sam prvo gledao polovne traktore do 15000e i sve sto sam video bilo je nasminkano i lepo na oko naravno...prelomio sam da uzmem nov tako sto su nekoliko traktora stigla polovna u nasem selu koja su odmah radjena a date su velike pare....znaci macka u dzaku,mozda bude dobro a mozda i ne...novo je novo ipak,samo gledaj za sta tebi treba i da zavrsava tvoje potrebe to ti je kljuc za svu tvoju problematiku...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bio bi jako srećan ako bi se uklopio u 25000,ali teško da ima nešto udobno i dobro za te pare, dobra je i mahindra ali da su joj turili još klimu onda bi bila best bay
Pa cekaj nisi daleko od majora, to ti je nesto oko 75-6ks, mozda jos 2-3 hiljadarke, a on se ipak razlikuuje od zvucnih zapadnih imena iz Turske po odrzavanju.
 
Ma Bojane uzmi neku 820 sa 1-2000mč ili nov sa klimom ( i konkuriši za povraćaj ako ima) a sad imaš i popust i staviš uzane gume i imaš traktor kadar za svašta i ništa više neće trošiti od tih kineza a udobniji je od njih a za delove nebrineš.
 
Ma 820 neće ništa više trošiti od tih kineza 60ks a imaće daleko kadar traktor, ja imam dva 820 i sve operacije rade i lake i teške ali no.
 
Navika je čudo, navikli smo da radimo sa manjim traktorom pa zato i tražimo takav, što se tiče potrošnje sigurno više troši 820 ali no što bi reko Sale, ako ništa drugo bar manje gazi
 
Lambo je prilično zanimljiv.Bio sam na tom carinskom skladištu prošle nedelje i gledao ga jer je odmah na ulazu.
 
Jedino je mana što je to super klot varijanta.... Bar da im je nešto u standardu.... Čak i rotacija, blatobrani ne idu u osnovnu cenu.
Kad bi dodao par stavki tegove, svetla, poteznica, pto, 3 para izvoda, zadnji brisač (wtf?) i kompresor traktor postaje poprilično skup. Pre bih uzeo npr još jednog Brus Li-Ja, koji to ima u standardnoj opciji, i onda imam kadru mašinu za rad.
 
Nikome ne vucem stranu!
Ali covek je u pravu..
Kad vec dajem 40+k.€ radije cu uzeti neko zvucnije ime, NH, JD, Case, MF, Fendt, Claas, Deutz,Mcc...
Na Zetora se sigurno ne bih okrenuo..
I polovni nemaju realnu cenu!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kad istina ih boli kupio je jedan majora pa hidrulim cupka već sad.
I ružan je do bola za malo više para kupiš pravi traktor što je.
 
Kupio i ovde jedan čovek crvendaća (ne bih javno kojeg), jedan od tih nabrojenih, i nakon 100 rs ode menjač u gnjurac. Izbuljiš 50 i nešto hiljada + pdv i jedva priznali reklamaciju?!
 
To je ono najgore što nisi siguran čak i kad više platiš a našu robu analiziraju do bola i odma skidaju ako nije po njihovom standardu
 
Nazad
Vrh