Slobodna diskusija o traktorima

Ne valjaju cijena iste druge ih marke gaze s tehnologijom i kvalitetom.
Deutz motore sad ugrađuje zetor.
Kupio jedan majora 80 to je sve samo nije traktor
 
Samo kad je tvoj 560 traktor....
Nikome ne vucem stranu!
Ali covek je u pravu..
Kad vec dajem 40+k.€ radije cu uzeti neko zvucnije ime, NH, JD, Case, MF, Fendt, Claas, Deutz,Mcc...
Na Zetora se sigurno ne bih okrenuo..
I polovni nemaju realnu cenu!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Сударски, Бојчетић ти је предложио за разматрање "Фотон" 504, али ако ипак тражиш трактор око 60 коња, знаш да код нас имаш и модел 604?
 
Kinesko nije u razmatranju, možda grešim ali imam averziju od svega što oni prave(a sve prave), kako stvari stoje zasad vodi mahindra, lep je dajc al su godine loše :sjasi:
 
Ali i cena je takva komfor tu i tamo može se izdržati, kvalitet dosta dobar mali potrošač a žilav i dosta jak za tu konjažu kolko je navedeno naš od 52ks vuče bez problema IMT 756 na 30cm dubine i troši ispod 10l po jutru u setvi sa nodet 4 redi troši malo preko 1L .
 
Ima kod nas jedna nova 6050 ako sam dobro snimio.Na oko deluje pristojno ali su joj kabinu sklepali i zbudžili kao nerastu sedlo.Po mom mišljenju ako se već kupuje nov traktor onda bi se trebala obratiti pažnja na komfor a ne da to sve bude na nivou traktora iz 70-ih godina.
 
Ja bih Mahindru uzeo samo da mi je daju za dzabe. I onda bih je prodao. Ono na njoj se ne moze zvati kabina, kao na imt 533 da si zalepio eko kozu iznutra pa se sva odlepila. A buka veca nego na fergusonu. Verujem da je prasina gratis. Ako ti to ne smeta uzmi je. Verujem da je Foton bolje resenje za zdravlje kada gledas dugorocno.
 
Te mahindre su me oduševile kvalitetom i razočarale kako su SKLEPANE!!!!!
sve je kontra pola traktora raskopaš zbog pumpe za vodu
Zbog kvačila da ne pričam
Pričam o 595 modelima
Kabina takva da udariš glavu od retrovizor kad ulaziš!!!!!


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
A vi koji ste zagledali mahindre izbliza i probali, sta mislite je li moguce malo popraviti izolaziju, ugraditi dodatne izolacione sundjere izmedju kabine i menjaca i napred kod zvona, i malo zacepiti te rupe i smanjiti buku ?

Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
 
Glupo jeste ali glupo je dati 10000 e više samo za klimu i malo bolje izolovanu kabinu, zdravlje nema cenu neko će reći ali nismo do sad crkli a vozili smo traktor bez kabine tako da...
 
Tako sam se ja razočarao kada sam otišao da pogledam YTO.Tapacirunzi kao u 577 iz 1986 godine, plastika kao na dečijem nokširu, nema rupa u kabini, zadihtovana je i ima klimu što opet nije loše ali daleko od nekog luksuza.
 
Po meni uopste poljo meh je preskupa.
Mislim da ni jedan traktor na nasem trzistu ne vredi koliko su oni odrezali...
Ili se meni cini jer su nasi uslovi za kupovinu novog skoro nemoguci.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kazete svi koji ste probali, mahindra mehanicki extra kvalitet, ali komfor slab, e pa jbg sad. Da je sve kako trba i kvalitet i snaga i komfor onda ne bi bila mahindra ili bi bila, ali sigurno ne bi kostala 15 -tak hiljada evra za 50 ks nego mnogo vise
Pa sta onda reci za tafe 45 odn novi 549IMT... Od menjaca do kabine, kao 50 -tih godina prolog veka, a 17000e?!?
 
Nazad
Vrh