Slobodna diskusija o traktorima

A gde ste to procitali da nece moci npr kinezi,rusi itd ?samo evropski?sve sto pise je visina i prihvatljive investicije i visina sredstava koja se vracaju
 
Rusi ce moci ipak jer je Belarus evropski traktor. Indija, Kina, Japan (steta za Kubotu) nece moci sigurno.
 
Dobro verujes......normalno da ce saraniti vozaca kad je neunistiv,a vozac posle 80 godina zivota mora umreti,al rus neumire......
 
Danger odlicna masina nego kakav mu je volan jel prepravljan na servo?A sta mislite sto ruski masinjist pije [osim zbog zime]?Alkohol opusti misice i onda ruja udoban skoro ko Fend:ppozdrav:
 
Bojčetiću o Yto tj Kinezima ne razmišljaš?Lično bi pustio Turke do 3000-4000rh pa da vidimo kakvo je stanje još se oni nisu dokazali a ipak je 100 i kusur ks to mora da se gazi mislim mora da opravda uložena sredstva....
 
Moje lično iskustvo je takvo da sam sa 558 prešao na 820 i preporodio se. Em brže uradim, em komfornije. Daleko od toga da 558 ne valja ili da je 820 najbolji traktor ikada samo zato što ga sad imam. 558 je prebačen na neke lakše poslove a sve što zahteva dugo žuljanje guzice u ekstremnim vremenskim uslovima, bilo toplo ili hladno, sada obavlja ruja.

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока
 
Dobro zapazanje kod nas u zadruzi svi koji su odma dosli na Dzoni Vajsmilere imaju po tri cerke dok oni koji su poceli sa starim MTZ52 pa posle presli na 82 svaki od njih ima po 2-3 sina!:osmeh:
 
Drasko je zboravio kad je vozio bacusku da je oba sina napravio.Kad bacuska promucka i protrese a tek vibracije pa kad uhvatis snajku to puca.Ovo vreme ce nas sve pokvariti mnogo smo postali mekani:haha:

Dasta smo nego mekani,bojcetic kaze prvo strada masinist,u mom selu ljude koje znam a i moj dedo medj njima su terali takve ruse (52 i stara 82),cak i danas ih teraju,imaju preko 80 god. i jos neplaniraju umret,a mi danas izmisljamo cuda muda ovaj onaj jer navodno u tim rusima prvo strada masinist i trebA cuvati zdravlje a ovih dana gledam parte po gradu i mogu vam reci da od 43 do 45god. ljudi samo padaju,sto si vise ugadjamo sve krace trajemo,tako da dosao sam do zakljucka da onog starog rusa nedam sad ni za 10.000e da mi Bojcetic ponudi......:osmeh:
 
Nazad
Vrh