Slobodna diskusija o traktorima

U pravu si ali vecina tih fergica, ukljucujuci i moj, su kupljeni u nekim totalno drugim vremenima i za neke totalno druge pare. Pozdravljam da je verovatno 4711 bolji za teze radove kao jedini traktor na tom imanju od do 10ha, ali sigurno sada necu prodavati 539 da bih kupio 4711. Sto se mene tice, ako se ne desi neki posao u prosveti, sigurno ce se desiti 15+ ha oranja i neko malo jace traktorce.

Ne znam koliko je Dragov traktor uposljen(Mislim da je 307 LSA), ali za ove godine koliko je kod njega nije imao niti jedan ozbiljniji kvar.

- - - - - - - - - -

Mislim da se Ristino tako nov model ne odnosi na 4020, vec covek trazi traktor od 100tinak konja tih starijih serija, a ne ove tako novije. Ispravi me Risto ako gresim.
 
Pozdrav narode.Moze mala pomoc?Planiram kupovinu veceg traktora da moze da radi ozbiljnije poslove kao sto je podrivanje i da vuce 4 brazde.E sad me muci odabir koji traktor izabrati na nasem trzistu a da mu nije ,,dusa izvadjena,, a da je dobar.Posto se slabo razumem u strane traktore moze li pomoc?
 
uploadimage
Ovaj ce traktor stici uskoro u Srbiju, mislim da je cena povoljna, mada su zadnje gume losije. Ispravan traktor. 9.000e.
Traktor nije moj niti je ovo oglas, nego sam postavio ako nekom zatreba.
 
Možda je poskidano zbog pakovanja u kamion, vidjao sam dosta puta da sa traktora skinu auspuh, blatobrane, tegove i slično, čak i točkove a sve da bi smanjili visinu,širinu i dužinu a ponekad i zbog dažbina na granici, traktor se ogoli do maksimuma kako bi smanjili procijenjenu vrijednost na osnovu koje se odredjuje carina i PDV. Samo kažem da postoji ta mogućnost, ne znam prave razloge za konkretno ovaj slučaj.
 
Nazad
Vrh