Slobodna diskusija o traktorima

A jel bi trebao i losije da vuce kad su dizne losije?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Zato me i cudi, ide jako dobro, bas ostar na gasu,za potrosnju ajde, hoce da popije lepo.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Oštar je ima takav zvuk jer su krupne kapi nafte teže se pale pa je malo glasan .A što kažeš vuče dobro pa to je relativno mlad motor nije još izvijan možda ima oko 2000 rh moja procena za to godište neznam koliko radiš još je u kondiciji on tu naftu pali iako dizne lošije rade i može da proguta sve što naidje.
 
A motor je skoro nov 500 sati, ja sam ga uzeo tek pre 15ak dana. A kod mene ce raditi vise, bar 350-400 sati godisnje.


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa normalno da treba. Ujedno kad pumpa da vidi kako baca i gleda na manometar na kojem pritisku. Tj, na istoj masini/pumpi vidi i radi sve odjednom.
 
Samo napolje sa njima proveri doteraj ured dizne beli dim je pratilac lošeg palenja u ovom slučaju dizne pa to je tek razradjena mašina ,nemoj dozvoliti da tako radi štetea je.
 
Ma znam, isao sad odo ovih sitnica da vidim da nije do njih, sad su na red dosle dizne i idu na proveru sto pre. Videcemo kako ce biti posle.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Dizna čim "piša" ili radi na manjem pritisku ranije baca ranije pali i oštrije radi motor i to sve zajedno nije dobro odradi samo dizne nemoj dirati pumpu.
 
A pumpu ne diram, dizne su mozda i od stajanja lose, ipak je samo 460 sati bio uradio kad sam ga ja uzeo za 7 godina sto je prakticno nista

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

- - - - - - - - - -

Danas bio kod bosiste i svaka dizna ekstra. I dobar pritisak i dobro rasprsuje. Ne znam vise sta da gledam. Izgleda da ce morati pumpa na proveru.
 
Al da vuce vazduh ne bi ni vukao sigurno? Na vucu nemam primedbu, cak mislim da tessko neki traktor te snage moze ici sa njim.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Oslabi pritisak negde na snadbevanju goriva il povuče vazduh pa se muči dok nenagura sve mi se čini da će biti neka sitnica a ti problemi nekad znaju biti baš::samo bes::polako budi strpliv.
 
A i ja mislim da je neka sitnica, polako, provalicu sta je, bitno je da radi normalno, sad je i toplo pa nema ni problema za paljenje, ali sto je hladnije to gore.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna od kog traktora je ovaj hladnjak ako je uopste od traktora i ako nekome treba nek se javi da ga ne bacam odlican je nije nigde krpljen ne curi.


 
Nazad
Vrh