Slobodna diskusija o traktorima

Ima li neko iskustva sa traktorima Same Explorer II 90 ?? Kakvi su menjaci, hidraulika, udobnost ??
Vidim na YT na nekim snimcima dosta nesto zuji i unutra a mozda je i kvalitet snimka takav.
 
200_200.jpg
Ljudi koliko moze da kosta ovakav klin?
 
Postovani forumasi imam traktor imt 533 i imt 560 bavim se vocarstvom i 533 je do sad izvrsavao sve moje potrebe posto je 560 u vocarstvu neupotrebljiv sem za transport ali poceo je da se javlja preblem sa snagom potreban mi je jaci traktor a da bude mlali po dimenzijama vocarski posto se nema para za nesto novije i modernije poceo sam da trazim i video da u imt 533 stavljaju motore od 560 m35 pa reko da pitam jel ima neko iskustva sa tim prepravkam i jel su dosta velike prepravke? Nisam imao prilke da vidim to uzivo.... Hvala za bilo koji savet i misljenje u vezi ove kombinacije:ppozdrav:
 
Da mislim na m34 motor pogresio sam. Jel su velike prepravke? Nijedan majstor sa kim sam pricao nije znao da mi kaze tacno niko od njih nije imao iskustva konkretno sa ovom kombinacijom a svi su rekli da moze. Predpostavljam da se treba neka reducir ploca izmedju menjaca u motor? A za napred isto verovarno?
 
Neko sa foruma je to radio, ima cak i slika. Vidi u inovacijama na imt-u. Ipak mislim da je ubacen s44, ali pregledaj temu imt i ovu sa inovacijama.
 
Ljudi, koj bi ste traktor preporucili da zameni 539?
Da bude malo jaci i da ima jacu hidrauliku. Trenutno razmisljam o Zetoru 5011, Torpedu 4806, dolaze u obzir 542, 549. Imate li jos neki predlog?
 
Nazad
Vrh