Slobodna diskusija o traktorima

Na koju foru povuce ulje? Verovatno ima previse. Tek sam ga uzeo i sad cu da mu promenim ulje pa cu lepo videti kolko treba.
 
Pa ogroman i jeste, sa ovim drugim sam to orao ali on je 4 klipa i ulje na nivou. Ovaj ima 1 cm preko maksimuma. Evo sad cu da mu menjam ulje. Ne moze biti nista vise razlog?
 
sediste je ugradjivala grupa inženjera ispred trgovine,izvod za kipu je ;majstor; uredio a gume na cilindrima kocnica netrebaju jer je ovako bolja ventilacija diskova :haha:
imt-577-dv
http://www.olx.ba/artikal/21127563/imt-577-dv/
 
Ljudi sta Moze biti da mi traktor zadimi belo u velikoj strani? Inace ne dimi nikako.
Da je povuko ulje kao sto kazu zadimio bi plavicasto ili crno, a ne belo kao sto kazes. Moze da bude da voda dospe u cilindre i onda se javi beli dim. Posto kazes i da mu je nivo ulja visi jel si siguran da ne mesa ulje i vodu?
 
To bi se primetilo na meracu kada se izvadi. Zasto mi se to desilo samo kada ulazim u najvecu stranu, ovako bi mesao nebitno gde je.

- - - - - - - - - -

Nasuo sam novo ulje i nasuo koliko treba. Nabio sam ga u neki sklad i sad se nista ne desava. Videcu u radu kako je.
 
Nazad
Vrh