Slobodna diskusija o traktorima

Kako se krecu cijene kandzama za brzo kacenje? One sto se navare na poluge.
 
Koja marka je zastupljena i kvalitetna? Kako da razlikujem kvalitet naspram "kineskih" kopci?
 
Komplikacija je lagane prikljucke kopcati s tim kukama. Poznam covjeka koji je s IHC traktora odrezao kuke i bacio i ugradio na poluge standardne "oci". Ne moras precizno naterivati kao s kukama ako sam kopcas neki prikljucak i nemas kupovinu kugli a postoji sansa da kuke imaju previse "mesa" za neke manje prikljucke pa se ne mogu ni zakopcati.
 
Postovani sta mi mozete reci u vezi IMT 549 proizvedeni u rasponu od 87 do 95 godine? Imam nekih 15ha zemlje sto pod vocnjacima sto oranice pa me interesuje vasa iskustva sa istim hvalaa:osmeh:
 
Manjeviću baš umeš da pišeš gluposti.Nisu kuke od suvog zlata da koštaju kao pola traktora.Imam podatak o ceni za 2 kategoriju jer sam bio zagrejan da ih uzmem i ni približno ne koštaju kao pola traktora.
 
Komplikacija je lagane prikljucke kopcati s tim kukama. Poznam covjeka koji je s IHC traktora odrezao kuke i bacio i ugradio na poluge standardne "oci". Ne moras precizno naterivati kao s kukama ako sam kopcas neki prikljucak i nemas kupovinu kugli a postoji sansa da kuke imaju previse "mesa" za neke manje prikljucke pa se ne mogu ni zakopcati.
Taj tvoj komsija ima neki problem,ima doktor za to.Kazu da je za takve ordinacija u Lazi Lazareviću:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh