Slobodna diskusija o traktorima

ja sam se informiso za ovaj traktor. kaze da ima i normalne tockove uz njega.
 
De mi recite kako se salta kornjaca i zec na MF 365? Ima 18 speedshift mjenjac u H i 3 reduktora i tu kornacu i zec. Jel ima neka caka kako se salta kornjaca i zec ? ima neko dugme na mjenjacu
 
Slikano danas u Klenku. Ovaj Renault je izgledao prilicno ocuvano pa sam ga uslikao.

I naravno, nisam mogao propusti ovog.

Slikao sam jos i Dva Case-a MX, ali slika nije ispala dobro, pa je necu ni postavljati...
 
@dragan.kovacev Ima jedan Renault, manji od 70ks, vidi se na slici gde je Deutz, ali ne sto je postavljao N.A. nego ona sto sam postavljao ja, u hangaru. Zadnji traktor pored Claas kombajna. cena je nekih 12.000e ali ne znam koje godiste, to sam slucajno cuo cenu.
@ N.A. Kada si to slikao? isti traktor je upitanju, samo sto si ti slikao napolju, a ja u hangaru. Jel si ga mozda probao? Kakav je u voznji?
 
Kod Ace sve može, i na dođem ti... Rođak kad je kupovao traktor tada je imao dužnika oko 500.000eur za kojekakve mašine...
 
Dobar je Aca za saradnju. Kod njega se moze naci masina za svakog, i povoljno i dobro i starije i novije. ima kod njega masina i za trgovce. Samo sto se mnogi razocaraju kada odu kod njega i kazu krsevi sve,nema dobre masine, ima on i dobre masine, ali su jako skupe... Npr. onaj Renault 110.54 je ekstra traktor, ali i skup. Ali zato ima Case MX u istoj ceni.
 
Ne znam koje je godiste, ni da li ima uze tockove. Nisam bas zagledao taj traktor. Mogu ti poslati ako hoces Acin broj, najbolje bi bilo da pozoves Acu ili Laleta.
 
Danas sam malo vozao MTZ 1025 iz 2007 godine. Nije toliko bucan koliko sam mislio, ali je neudobno strasno. Cima, ljulja, trese se. Da ima snage ima, i ubrzava kao auto putnicki, medjutim sklepotina gde god pogledas. A onaj reduktor je resenje nevidjeno smotano. U pocetku nisam znao u kojoj sam brzin uopste :haha:. Ta prva iz brzohodnih je zaista brza jako i sa teretom tesko krece. 1025 za RM sada je blize 30.000e, sto je zaista previse za takav traktor. Pre bi uzeo bilo sta drugo.
 
Onaj menjac i reduktor ko smisli stvarno nije normalan. Mozda se dan pre toga napio votke dok nije pao u kanal. Vozio sam sve moguce masine i takvo resenje nikada nisam video.
 
Izgleda da nisi vozio T25.Tek to što je rešenje.Da se ubiješ :)


Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Ja sam probao 1025, razocarao sam se mnogo. Mozda je 892 bolji, ali 1025 mi se nikako ne svidja. Jedino je dobar zbog pristupacnosti delova, nista drugo.
 
Nazad
Vrh