Slobodna diskusija o traktorima

Uzurpacija dr. polj. zemljista ali u Turskoj.
Nego koliko ti turci fabrika traktora imaju, kakvo je ovo cudo iz turske Basak.
Evo ga jos jedan
 
Poslednja izmena:
bitno je da je fendt motor. :haha: a gdje su sati? nigdje ne pise u oglasu. znas traktor ili?
 
danas sam sa kolegom iso gledat traktor u zivinice. u pitanju je zetor 6945. privukla ga cijena i na slici nove gume. kad smo dosli zadnje upolovite prednje skoro nove. puko blok motora(voda-minus) zdrobljen lijevi krst prednje vuce. blokada zadnje osovine je izvadjena jer je zdrobljena. volan je prepravljen na servo jer je orbitol crko. traktor je upalio lako ali se motor zalijece po mojoj procjeni od 600 do 2000 obrtaja. i takvim radom poslije 2 minuta se sam ugasio a gas u podu. kocnica nema nikako. pisa na sve semeringe i dihtunge. covjek nam je sve to isprico. nista nije krio ali i dalje trazi 9000KM. pazar uopste nije pao, nije se ni omisljalo.
evo link ako nekog zanima.
http://www.olx.ba/artikal/17368292/zetor-6945/
 
Cuj... Svaka roba ima svog kupca... Ovo je odlican traktor za sredjivanje i uredjivanje al cjena je zbilja preterana... Da je reko 5000 maraka onda jos i nekako s obzirom na stanje kabine i mehanike... U biti pitanje je i koliko je pukao blok i da li se da sanirati steta.

Nista, trazite dalje...

To je izgleda 6911 pa je ugrađena prednja vuča

A sta je drugo 6945 nego 6911 s prednjom vucom?
 
slazem se sa tobom. ali ko ima volje i znanja da to sve radi onda se isplati ako se kupi po toj cijeni koju si napiso. a blok nije puko previse. zalijepljen se ali i dalje malo pusta. kaze da moze dan radit da ne dospias i tako svaki sledeci.

- - - - - - - - - -

on je drugi vlasnik i traktor je fabricki duplak. on je samo radio 21 godinu i nista nije mijenjo. :osmeh:
 
zato je sad za vage :osmeh: a u zamjenu striktno oce 539. naravno trazi jos 2k eura nadoplate.
 
Nazad
Vrh