Slobodna diskusija o traktorima

Kad god sam u zivotu hteo da prodjem jeftinije, prosao sam skuplje.
Kada vidis da isti traktor kod nekoga kosta 3000e a kod nekoga 4000e, retko ga ovaj prodaje za 3000e zato sto mu je bas zapelo, nego zato sto traktoru uglavnom nesto fali.
Ista prica i sa kolima.
 
Kad god sam u zivotu hteo da prodjem jeftinije, prosao sam skuplje.
Kada vidis da isti traktor kod nekoga kosta 3000e a kod nekoga 4000e, retko ga ovaj prodaje za 3000e zato sto mu je bas zapelo, nego zato sto traktoru uglavnom nesto fali.
Ista prica i sa kolima.

Jedino ukoliko kupujes sa namerom da traktor odmah radis, pa gledas da prodjes sto jeftinije.
 
Sad ste me dali u dilemu,treba da kupim telefon na jednom mestu 150e(1 god garancije),a na drugom 135e(2 god garancije) gde uzeti?:osmeh: Izvinjavam se za Off.
 
Imam neko pitanje nisam znao gde da ga napisem pa sam ovde.Naime treba da kupim jos jedan traktor rjec je o imt 539 84 godiste u ekstra stanju nikad farban,ali se bojim da mu nije radjena generalna.Pa ako neko moze da mi kaze kako mogu to da vidim,onda sta da gledam pri kupovini i jos nesto.Hvala unapred i pozdrav za sve.
 
Ovo je torpedo samo je sredjivan, ovakvog ima clan mindjusar samo bez prve vuce
to i jeste torpedo od Ivana koji preradjuje te traktore to je preradjena 9oka ali ima tockove 34 ,i navucena je na pumpi na nekih 108 ks(punjenje je stavljeno po cilindru kao na 75ici)belorus je 820 ravan most ali su mu jos dodati tegovi pozadi.
 
Rundja ga oduva znaci vozim pravi traktor:haha:

Nek ih uporede u oranju,tanjiranju :osmeh:

Meni je bilo smesno kad poce 90-ka da skace kao jarac,reko sad ce da pukne na pola.
Taj u Torpedu nema pojma u šta je seo,i nepoznaje brzine,ja bi na ovo pristao sa mojim,bez prednje vuče,ali da majstor sa rusom stavi na sto nešto ::novac::,bar 1000eura,i ja takođe,pa ajde onda da se igramo

Što niste okačili ovaj snimak :sta:

ili ovaj
 
Danas bio drugar kod mene po plug sa svojom 90-kom i traktor uzas kako je puko na sredini!!!!!! Varen ojacavan cudo jedno ali to nije to.... Puko sasvim u krug skroz,cudi me sta se desilo kad je tako puko na pola,onda je sve pokidao unutra,cudo da radilicu nije otkinuo kad se prepolovio...
 
Bas sam ga danas gledao u oglasima i pitao se sta je razlog om ojacanju:osmeh:
Kako sam ovde procitao, to se desi kada prednji trap velikom brzinom iz vazduha padne na zemlju. Bas je neko jednom pisao o tome kako je 90ka u sumi usled propinjanja i pomovnog oslanjanja na prednje tockove pukla na pola. Sam motor a i traktor je veoma dugacak tezak napred, pa nije ni cudo da se to desilo. Bilo je jos takvih slika na netu...
 
Danas bio drugar kod mene po plug sa svojom 90-kom i traktor uzas kako je puko na sredini!!!!!! Varen ojacavan cudo jedno ali to nije to.... Puko sasvim u krug skroz,cudi me sta se desilo kad je tako puko na pola,onda je sve pokidao unutra,cudo da radilicu nije otkinuo kad se prepolovio...

Ala si mu drugar, kada mu ovako nahvali traktor koji prodaje.
 
Nazad
Vrh