Slobodna diskusija o traktorima

I moj td75 je pucao kod zvona pa je povezan nekom sipkom sa prednjom krajem, to mu je prethodni vlasnik uradio, ne znam kako.
 
Mene licno ne kaci. Samo mi malo mrsko kada cujem to iza ledja ogovaranje. Covek prodaje masinu, normalno svako hvali, na kupcu je dali ce pazariti ili ne.
 
JA nikog ne ogovaram... Cak sam i rekao da je covek odradio sve ok motor ali ovo je vec 2-3 Torpedo koji vidim da je prepolovljen....
 
Ciro svaka cast,tako i treba.A i ovaj tvoj drug lepo napisao u oglasu da vredi pogledati,pa ko pogleda sam ce da vidi o cemu se radi.Jel ga on bese prodavao za 5000e ili je to bio neki drugi?
 
u lazi su kratke noge. nista gore nema nego kad ti uvale krs , a toga koliko hoces.znam za jednog preprodavca i trgovca delovima za poljoprivredne masine koji je ocrnio sve koji su kod njega bilo sta kupili. kad je neko kvaran on je kvaran i to ti je samo sto se tako dugo nemoze . sad komotno moze sve u staro gvozdje baciti jer ga svi poznaju i culi za njega.prema tome nema sta ko koga da ocrni i iza ledja da prica. i mene ko pita recu mu istinu i za svoje masine i koje poznajem jer niko vise nije lud.kome odgovara odgovara i onda nema problema. isao sam do skora i trazio kombi T2 i sta sam sve video to je strasno. ali za male novce i nekako ali kad ti neko naprica pricu za vece novce i prevalis puta i puta i izgubis dan a kad vidis totalni krs neznam sta bi mu onda uradio. ima neka sila gore koja to sve meri na kantar pa ti muckarosi nek povedu racuna. moj obraz je neukaljan i trudim se da tako i ostane pa ma koliko mi bilo tesko ,ali prevariti i slagati necu nikog. prema tome Ciro:bravo::ppozdrav:
 
u lazi su kratke noge. nista gore nema nego kad ti uvale krs , a toga koliko hoces.znam za jednog preprodavca i trgovca delovima za poljoprivredne masine koji je ocrnio sve koji su kod njega bilo sta kupili. kad je neko kvaran on je kvaran i to ti je samo sto se tako dugo nemoze . sad komotno moze sve u staro gvozdje baciti jer ga svi poznaju i culi za njega.prema tome nema sta ko koga da ocrni i iza ledja da prica. i mene ko pita recu mu istinu i za svoje masine i koje poznajem jer niko vise nije lud.kome odgovara odgovara i onda nema problema. isao sam do skora i trazio kombi T2 i sta sam sve video to je strasno. ali za male novce i nekako ali kad ti neko naprica pricu za vece novce i prevalis puta i puta i izgubis dan a kad vidis totalni krs neznam sta bi mu onda uradio. ima neka sila gore koja to sve meri na kantar pa ti muckarosi nek povedu racuna. moj obraz je neukaljan i trudim se da tako i ostane pa ma koliko mi bilo tesko ,ali prevariti i slagati necu nikog. prema tome Ciro:bravo::ppozdrav:

Tako kada sam trazio ostrilicu za bansek, na par mesta, jednom i do krusevca, preko telefona sve u redu, kad tamo stvar nekompletna. Jos ja mucenik stavio testeru u gepek, da se isproba na licu mesta :sjasi:.
 
Kada sam kupovao traktor pre dve godine, zovem coveka iz Vrsca, skoro 300km od mene obzirom da traktor mnogo lepo izgleda.
Kaze traktor odlican, odlicno pali, sve radi, pitam za papire i kaze da ima itd.

Odem ja kolima kad tamo: traktor prodaje covek koji stvarno ima odlicne druge masine, rade 350ha, a ovaj traktor kupio od neke secerane za male pare. Izgleda kao grob, nema neka stakla, satove na instrument tabli, rucica hidraulike pada sama dole, papire nema nego mi nudi od nekog traktora 1950 godista. Kaze, napravicu ti sada tehnicki preko veze, ti idi sa tim i uzmi novu tablicu i kada policija vidi ove nove table, zna da ti je traktor registrovan i nece te ni pitati za papire!!
Ja ne verujem sta slusam! Pitam sto su stavili sliku od prelepog zetora, kaze to je njegova slika ali kada su ga kupili, a nisu imali bolju sliku za oglase!
I sta je dobio time? Potrosio moje vreme i gorivo, i nista vise.

Sto kaze Cira, kupac kada dodje, videce da traktor ima problem i nece ga uzeti.
 
Ja imam lepu kilometrazu od ove i prosle godine od obilaska masina, na slikama ok, po prici ok, kad odes tamo laz i krpes, vlasnik te gleda u oci i laze, lepo zdravo dovidjenja, zao mi tog goriva i lupanja za nista, neke od tih masina su se jos dugo vrtele po oglasima, a mozda bi trebala i da se otvori neka tema o ovim stvarima, pa da clanovi prijave ako/kad primete . Moze dosta da ustedi vremena i novca ostalim clanovima koji bi mozda isli da gledaju te masine.
A o tim prodavcima bolje da ne komentarisem, neznam sta oni mislie, da ako neko prevali 50,60 + km u jednom pravcu, da ce on obavezno i da je kupi samo zato sto je dosao, ili zbog kafe i divana?
 
E i ja sam se navozao kilometrima kad sam trazio traktor... Na slikama sve super prica predobra a kad odes tamo nema nista istinito.... Nemaju papire ili pola delova...

- - - - - - - - - -

znam da je tražio 6500eur za njega,mislim na kombajnerovu 90-setku sad ne znam da li ga je prodao.


Kombajner prodao svog Torpeda taj vise nece orati... Pravac suma...
 
Nazad
Vrh