Slobodna diskusija o žitnim kombajnima

Vidim na netu puno Nju holanda tx 66,i 65, dosta mladi kombajni 2004,5 a cena 30.000 e. Zasto tako mala cena za tako mlad kombajn.? Meni tu nesto ne stima
 
Moze li pomoc,imam IHC 431 i troredni Agram adapter za kukuruz,e sad gde bih mogao naci privodne lance i lance sa letvama za usisno grlo
 
Ležajeva i remena kupujemo ili u Vesna lager i Set trade a ostale delove u Agroglob. Jedino ako treba nešto namenski baš za ovaj model i nemaju ovi u Novi Sad onda u Mađarskoj ima sva delova do poslednjeg šrafa a povoljnije nego kod nas.
Nije moj kombajn, znam samo da se pate.
 
Имал неко Џон Дир Z2200 серију комбајна? Како су се показали?

И не не треба мени, питам за пријатеља, који би директно увезао из Швице комбајн 2254, али не зна ништа о њима, па ме је замолио да се распитам у вези њих?
 
Vidim na netu puno Nju holanda tx 66,i 65, dosta mladi kombajni 2004,5 a cena 30.000 e. Zasto tako mala cena za tako mlad kombajn.? Meni tu nesto ne stima
Ima nekoliko zasto.
Presirok kombajn, daleko van standarda, uglavno izradjeni da imaju i preko 7000 sati. Varijatorske remenice dosta skupe i uglavnom moraju nove, nema remonta. Vetar dosta lose resen. Ostalo je sve dobro, al po meni je najveci problem sirina kombajna. Zauzme 1,5 traku puta, strasno komplikovan za transport. Ako se uvozi mora pod pratnjom i onda kosta 2x vise transport.
 
Gde naci šoferku za deutz topliner?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Je si obisao ove sto drze rashodovane kombajne? Mislim da nova soferka nije ni malo jeftina.
 
Nazad
Vrh