slike kunica- zeceva

Sad sam gledao pkb jeste stvarno zečina, nemogu da odredim rasu a i zanima me kolika mu je kilaža.:sta:
 
Pkb jeste zecina nama sta,jel mozda mesan sa orijasem?!Jel ja imamjednu tako zenku kojo je otac orijas a zenka mesanka,i sada ona ima verovali ili ne 7 kg:ppozdrav:!!!
 
@ Pera NS 91

evo i drugi ...

Zenka mesanka 5kg...

JLVFXOT.jpg



McdUFyD.jpg



BfL5nN6.jpg



Muzjak 4.5kg

lSpKFhI.jpg



RzexTXs.jpg





I evo jos jedna slika od moje kaliforniske zenke ... :D

99DGVwc.jpg
 
Pa drugar imas veliki izbor rasa kunica,imas za meso kunice po meni panonce(hibrid),za velicinu i lepotu imas Orijase,Srace...itd e sada svako od njih ima po nesto po cemu su posebini,pa sada zavisi kakav ti ukus imas za kunice:ppozdrav:
 
Crni tekir prvo da ti zahvalim jer si mi reko kako da stavim slike jer ih ja nisam kopirao i zaljepio u odgovor pa se zato nisu ni mogle objavit,upravo onako kako si ti rekao pre jednostavno kad se svati......

Ovo mi je neka miješana zečica čini mi se njemačkog šarca i još nekog ......

Iako joj se stomak baš more skužit i napravila je gnijezdo a parena je 9.2 al se još nije očupala prema mom računanju trebala bi se okotiti sutra jel tako CRNI TEKIR (jer vidim da si samo ti ovdje aktivan i pišeš ) ??????
 
Zaboravio si da februar imao samo 28 dana pa se 9 3 sigurno nece okotiti najranije 11 na 12 noc.
 
Ako misliš na ovu što je stara 2 godine, prvi put je okotila 9, drugi put 11, sad se treba okotit za 3-4 dana
 
Nazad
Vrh