slike kunica- zeceva

Evo mojih sosona... Dva meseca od 1600-2000grama...



A evo i kalifornijskih, poceli su da dobijaju crne oznake:haha:, mada su stariji od šošona , nekako su kraci (manji)...


 
Evo posto moj komsija nikako da okaci njegove kunice, dva muzjaka koja sam mu danas uslikao nakon druzenja sa mojim zenkama
Novozelandski, 6 meseci:



Panonac 5:
 
291l5b8.jpg


- - - - - - - - - -

1z2g4lw.jpg

Komsijni orijasi .
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Nemogu da pohvatam sve teme o kunicima tj ove slike na koliko mesta ih ima trebalo bi par pospajati.
 
Evo mojih sosona... Dva meseca od 1600-2000grama...



A evo i kalifornijskih, poceli su da dobijaju crne oznake:haha:, mada su stariji od šošona , nekako su kraci (manji)...


Ala je lepo videti tako puno usatih na jednom mestu:bravo:jel su to orijasi ili...(mesani)kada su svi ko jedan a najvise me podsecaju na njih!!!A i kalifornijski su ti super:ppozdrav:
 
103a3ys.jpg


- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

2j1q13t.jpg

Usati uzivaju u kolektivnom smestaju (jos malo).Uskoro zavrsavam kaveze pa cu ih uslikati i postaviti.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Pera NS 91 Otac im je orijas dok je majka mjesanac orijas+v.cincila (tako barem kaze covek od kojeg sam je kupio)...
Sa ovim kalifornijskim i nisam bas zadovoljan, nekako su mi kratki(ili tako treba da bude)..stariji su od ovih mjesanaca a kraci su i laksi od njih..
A uzeo sam ih da ove svoje jos malo izmesam:osmeh:, najpre radi suge u usima sa kojom vodim borbu non stop...
 
Gogidj i ja sam na pocetku imao sa tim problema ali sam ih uspeo resiti i sada cim primetim u korenu usiju krastice 3(do 5 kada je krasta veca) dana zaredom sipam im u usi BENZODERM i veruj mi na rec kada taj tretman uradim,vise krasta nema!Probaj i uverices se i sam

- - - - - - - - - -

Crni tekir lepo nema sta:bravo:srecno sa radom kaveza,pa cim zavrsis stavljaj slike:ppozdrav:!!!
 
Gogidj i ja sam na pocetku imao sa tim problema ali sam ih uspeo resiti i sada cim primetim u korenu usiju krastice 3(do 5 kada je krasta veca) dana zaredom sipam im u usi BENZODERM i veruj mi na rec kada taj tretman uradim,vise krasta nema!Probaj i uverices se i sam

Drugar gde ima da se nabavi taj benzoderm i kako se upotrebljava?
 
Drugar to imas u svakoj veterinarskoj apoteci,cak i u nekim poljuprivrednim apotekama to ima,ja to doziram na svoj nacin,kada odvrnem cep od tog preparata onda lepo sipam u njega skoro pun cep tog leka i sipam u uvo ceo taj cep,ako nemas krastice u drugom uvetu ja onda samo 1 dan sipam samo u to uvo,a u drugo sipam od 3 do 5 dana dana zavisi od krasta koliko ima!!!Nadam se da sam ti barem malo pomogao...
 
crni tekir@ jesil merio ove kalifornijske od dva meseca.? Moji imaju 2,5 meseci i 1900 grama, pa reko da uporedim..
pozz
 
crni tekir@ jesil merio ove kalifornijske od dva meseca.? Moji imaju 2,5 meseci i 1900 grama, pa reko da uporedim..
pozz
Drugar cime ti hranis svoje kunice,nesto mi to deluje mala kilaza za njihov uzrast!Ja mog panonca kojeg sam merio kada je imao dal 60 ili 70 dana starosti imao je 2.5 kg,a hranim ga granulama nekada malo kukuruza i deteline uvek ima!
 
Nazad
Vrh