slike kunica- zeceva

Zeke su u odlicnom stanju ovo manje je muzjak a vece zenka i imam jos jednu zenku novozelandsku a bice prosirenje cim napravim mjesta za ostale

- - - - - - - - - -

Pa Džo1,da li su ti to cistokrvni orijasi,ako jesu mogao si ubaciti i koju sliku u temu Belgijski Orijasi,cisto da im tamo malo vise damo paznje,jer nema bas nas puno koji drze tu cistu rasu?!pozz:ppozdrav:inace su ti lepi kunici,neka te lepo sluze:bravo:...
JESU DRUZE CISTOKRVNI SU I TO STRANCI DOBIO SAM IH OD RODJAKA KOJI IH DRZI ZA IZLOZBE I BAVI SE SA TIM PROFESIONALNO MENI JE POKLONIO A BICE SLIKE SAMO DOK USPIJEM SLIKAT MALO LJEPSE
 
CRNOMARKOVIC
SHONE kako tvoje loptice napreduju, mali su pa ih je milina gledati.[/QUOTE]


Napreduju lepo...slikacu ih ponovo ovih dana pa cu da ubacim slike...
 
Ja pazari danas ovu zenkicu, jednu godinu staru i skotnu deset dana....
meni se strasno svidela, dosta sirokih kukova pa kontam da bi mogla biti dobra...





- - - - - - - - - -

ovi momci ce da daju zivot svoj za stomak moj... sada imaju tri i po meseca i teski su od 2,8-3,2 kg, nebih ja njih presaltao u kucne ljubimce jos(kao sto neko rece), ali se tuku, prave pizd...je po golubarniku:osmeh:..
Mozda je to od radica(maslacka), pa udarilo iz m..a u glavu...

imam ih 11 komada 8 komada ide u serpu tri ostaju za rezervu...:ppozdrav:

 
I ja sam mojim "klempusama" dao juce malo maslacka...cisto da ih zelja mine.Danas je vec mnogo hladnije pa su opet na senu i granulama,dosta je sigurnije zbog proliva.Uvece kada sve to pometu dam im pune hranilice zobi i opet u jasle sena-do ujutru sve ociste.:sreca::ppozdrav:
 
Evo da i ja predstavim svoje kunice:
Moja mala nada Kalifornijski muzjacic 1,5meseci, otac uvezen iz Slovacke
j8cwzp.jpg
[/IMG]

Zenke 3,5meseci, nisu bile bas raspolozene za slikanje :osmeh:
2dlota8.jpg
[/IMG]

nygt3p.jpg
[/IMG]
 
gogidj fina ti zecica gledam ove svoje po kavezu sve belo nesto planiram da i ja uzmem nekog sarca(zenku) cisto malo sarenila da bude.
 
Bice od nje nesto,. uopste se ne plasi mirna je ko beba..

UrkeSTP Lepi kalifornijski, imam i ja neke patuljaste kalifornijske:haha::haha:..mislim oblik tela, boja sve je na svom mestu samo oni sa 4 meseca imaju 2 kg:haha:..Pa mi ih nesto zao i u serpu ubaciti, poklonit cu ih decurliji nek se zezaju sa njima....
 
Kako napreduju hajkomci crnitekiru kako si zadovoljan dobro prva konkretna iskustva ces imati posle kocenja ali dosadasnja?
 
Kako napreduju hajkomci crnitekiru kako si zadovoljan dobro prva konkretna iskustva ces imati posle kocenja ali dosadasnja?
Odlicno napreduju drugar.Za sada sam prezadovoljan,lepo jedu,lepo napreduju i veoma su umiljhati i mirni.A ona mesnka (panonac x hajkom) ide ko' iz vode!Njoj je sada tri meseca,uslikacu je sutra pa cu postaviti sliku-kao lutka je.::super:::ppozdrav:
 
Izmeri ih vidi kako tako napreduju.
Znas kako ja hranim vise zitaricama i senom i detelinom ove maticne jer nije mi hitno da nabace kilazu jer hocu da se razviju kako treba.
Dobio sam tako saveta kada sam pocinjao nisam imao problema na taj nacin.
 
Vazi drugar,izmericu pa ti javljam a sto se tice hrane ovako im sada izgleda jelovnik: ujutro-granula (puna hranilica),planinska otava i cista voda. popodne (oko 13h)-dodam im voce (sargarepa+jabuka) po kriscicu svakom. uvece-zob 80%+psenica 20% (pune hranilice-to im bude do ujutru) i lucerka (na volju).Naravno u toku dana im promenim vodu (uvek cista i sveza voda).Lepo jedu i jos lepse napreduju a uz sve to nisu predebeli.Bice to batice pravi priplodnjaci ::super::
@ zorke. Hvala drugar,valda ce se lepo i kotiti...videcemo...
 
Crni lepo si ovo ubeleo, kod mene sivilo neko:haha:..
Jel ti ovaj kavez namjerno na zemlji da imaju ispust, ili je trenutno resenje??
Mislim tesko je to odrzavat... ja isto imam u bivsem golubarniku kunice pa mi je muka to cistiti...
 
A pa crni lepi ti kunici,svaka cast imaces ti dobre priplodnjake:bravo:vidi se to odmah!!!a jel se ne bojis da ih mozda ne bi neki ker lutalica ili nesto brugo moglo podaviti posto su skroz dole do zemlje,a kerovima zica ne predstavlja problem!?
 
@ gogidj.Ovo je boks za 10 golubova letaca a sada mi trenutno sluzi kao prinudni smestaj dok ne zavrsim kaveze.Isekao sam sve pozicije,uradio resetkaste podove,ostalo je samo da sve to sklopim ali nikako da dodjem do vremena.Cim sklopim slikacu pa postavljam.
@ Pera. Kod mene druze u dvoristu strazare zenka nemackog ovcara i zenka nemackog lovnog terijera.Zovek moze uci slobodno-nece ga ni pipnuti ali pas ili macka-tesko da bi u jednom komadu izasao iz dvorista.Zamisli kada pustim u dvoriste 60 ocupanih golubova (krila i repovi-tempiranje za utakmice) i po ceo dan se sire i kupaju u kadicama a nigde nijedne macke (osim moja dva macora a oni ne diraju nista od mojih zivotinja).Sigurni su oni drug kod mene,bez brige :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh