slike kunica- zeceva

Jest u susednom boksu zenka, :osmeh::osmeh: samo sto je bila kod njega, samo sto sam je izvadio..Zar ne primecujes taj tuzni pogled...:haha:
 
Evo jedna fotografija od danas posle ciscenja :osmeh:...a ovi zecici beli u gornjem desnom boksu su danas odbijeni od majke,dva su se sakrila pa se ne vide
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Evo moji novi kalifornijski zekan :D
StyKb8I.jpg



cYZ3E2Q.jpg


yala2lq.jpg


YauQAsj.jpg
 
Ne znam druze ali su mu bas golemi orijasi.Postavio sam neke slike u temi "Belgijski orijas",uslikao sam par komada ali mi nije palo na pamet da izmerimo.Pogledaj zecicu-Dusicu (tamo na slici),kao mecka je a iznela je ceo okot od 12 komada juce im bilo mesec dana.Doduse i hrana im je kvalitetna ali i grla su mu ekstra.Ja sam mu se smejao kada je kupovao prve priplodnjake jer za moje pojmove tosu bile ogromne pare date za kunice ali sada vidim da je zaista uzeo kvalitet.
 
Naravno da su kvalitetni kunici kad ih toliko skupo platio :)
Ja za sad imam 3 kunica, ali ovu godinu ocu da napravim dobri kavezi pa onda cu kupiti neku rasu, ocu orijasi, al vidicu ... ima vremena :)
 
Jeste gledali moje slike u svastari ,sta mislite koja je rasa onaj zekan na buretu pa da vam kazem kazem kako sam ga kupio tj kao koju rasu.
 
Nazad
Vrh