slike kunica- zeceva

Evo malo novih slika
za 10 dana pune 2 meseca...sve 4 su zenkice


samo je jedna zenkica povukla na mamu(da nije cupava),a ostali su cupavi na oca...mama im je kalifornijska,a tata neki patuljaski tezine oko 2 kg
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Sone 92 bas su slatki,eto kako i to uspe da se napari odrasli zec za patuljastim:haha:ko bi rekao da mali moze odratiti zenku!!!E pa sada imas razne fele,neka ti lepo napreduju,i bas me zanima do koje kilaze ce ovi cupavci sto su na caleta da naguraju kilazu....
 
Evo mojih sampiona.
Bice gulasa bice paprikasa bice svega.:)
Neki su za klopanje neki su za prodaju.













 
Sa hajkomcima nema sale.:bravo:
Surovi profesionalizam. :osmeh:
Druga tura stize uskoro.:ppozdrav:
Kapaciteti idu ka stalnom prosirenju.
 
Hvala svima trudimo se moze bolje ali ide i ovako.:)
szeki-telep Ja bih iskreno voleo da imam zicane kaveze jer trajno je resenje i zbog dezifekcije je odlicno ali nisam bas finansijski ali zato imam u planu kad budem finanskijski bolji da ih uzmem.
Mada ovi su onako pismeno napravljani.
Pod nisam sa nicim farbao ili ti mazao jednostavno mora da se stavi tvrdo drvo meni ima u drugih 6 kaveza isto pod od tvrdog drveta i nisu pipnuli malo negde sa strane gricnu kavez ali to poprskam sa vodom i tucenom paprikom mada nadje se neki uporan koji voli ljuto i gricka i pije vode ko lud a i pravi se lud.:osmeh:

Druze Crni hteo sam da te zovem bas danas da vidim kako ide bas sam bio radoznao nesto, drago mi je da ide kako treba.
Jeste nezgodno bilo ova 2-3 dana ja sam tempirao da prodje nevreme pa mi se kote krajem marta mada kotili su mi se bez problema pre mesec ipo dana po mrazu tako reci.
Icice jedna slika grupna tako reci kada se prebace svi u jedan kavez.:)
 
Ima tu 5 zenki 3 muzjaka maticno.
Malih ima skoro 50 komada starosti od 35 i jedno leglo od 2.5 meseca .
I druga tura je u pripremi.
Stizu zajednicke slike sutra prekosutra.:)
 
Sad to izgleda lako ali ipak je tu dosta vremena proslo dok se nije doslo do ovoga posteno naceka se covek.
 
http://www.dodaj.rs/f/3n/4t/10Xhehn...18032013180.jpgxFJL6h/18032013178.jpg3177.jpg EVO I MOJIH ZEKANA

- - - - - - - - - -

18032013186.jpg


- - - - - - - - - -

18032013179.jpg


- - - - - - - - - -

18032013177.jpg
SLIKE SU MALO LOSE SLIKANO JE MOBITELOM
 
Džo nije važan kvalitet slika, bitno je da su zeke dobre. Dali planiraš povećanje.

- - - - - - - - - -

SHONE kako tvoje loptice napreduju, mali su pa ih je milina gledati.
 
Pa Džo1,da li su ti to cistokrvni orijasi,ako jesu mogao si ubaciti i koju sliku u temu Belgijski Orijasi,cisto da im tamo malo vise damo paznje,jer nema bas nas puno koji drze tu cistu rasu?!pozz:ppozdrav:inace su ti lepi kunici,neka te lepo sluze:bravo:...
 
Nazad
Vrh