Sjenicka ovca

Bato87, alal vera na preparacijama...
 
Mala Milica....

Pokušao sam još da smanjim, ali me komp ne sluša...

---------- Poruka napisana 19-02-12 u 11:11 ---------- Prethodna poruka je 17-02-12 at 23:21 ----------

Hvala Batu87 na pomoći....

---------- Poruka napisana u 11:12 ---------- Prethodna poruka je at 11:11 ----------

Hvala Batu87 na pomoći....
 
Poslednja izmena od urednika:
Gospodine Latife Bihorcu vidio sam vase slike koje ste postavili mogu da vam se zahvalim na lepim elitnim grlima ove rase ovaca Latife kolko ces imati jagnadi ove rase na prodaju ima nas koji bi kupili kod vas puno lepih cestitki na uspesnom radu
.
 
Veliki pozdrav i hvala na lepim recima, polako tek su pocela da se radaju videcemo kad dode vreme za to.
. To što se tek sad rađaju dali je to namerno odlaganje parenja ili je to odlika rase. Ako je to odlika rase smatram da je mana jer jagnjad stižu za prodaju tek posle Đurđevdana kad je najveća ponuda i najmanja cena. Ili ste možda pomerili početak parenja zbog klimatskih uslova koji vladaju kod vas i bitno se razlikuju od mog kraja.
 
Da upravo tako namerno odvajamo ovnove to je ovde kod nas kod vecine odgaivaca praksa jagnjad ne prodajemo do jeseni pustamo ih da pasu. Pod jesen idu dobro za CG.dobiju dobru kilazu cena im je solidna a i dosta ih je lakse odrzati u kondiciji kad se jagnje kasnije,tako da smo nasli neku racunicu sasvim prihvatljivu.pozzzz
 
Da upravo tako namerno odvajamo ovnove to je ovde kod nas kod vecine odgaivaca praksa jagnjad ne prodajemo do jeseni pustamo ih da pasu. Pod jesen idu dobro za CG.dobiju dobru kilazu cena im je solidna a i dosta ih je lakse odrzati u kondiciji kad se jagnje kasnije,tako da smo nasli neku racunicu sasvim prihvatljivu.pozzzz

Pozdrav i postovanje Latife,komsije smo,pa te molim ako nadjes kupca za ovaj sneg da mi ga posaljes, dao bih ga ispod cene.Sto se tice tvojih ovvaca,svaka cast,kad budes imao vremena svrati na kafu kod mene da se ispricamo.Dodji samo u jablanicku i pitaj za odgajivaca koji ima dve ovce,svi me u ulici znaju, mozda si i ti kod mene kupovao seme vestackih trava.Ja sam zaljubljenik Sjenicke ovce,pa sve napredno u vezi nje zdusno podrzavam, usput pozdrav i za Wulfa, sve Pesterce, i sve zaljubljenike u Sjenicku...
 
Iskreno dok ovaj nas ne rasprodamo moras sacekat ha ha ha salim se naravno;Navraticu kad budem imao vremena jer mi se sad jagnje pa imam dosta obaveza oko njih,tako da sobzirom da ti imas samo dve misim da imas vise vremena pa navrati da vidis kako to izgleda uzivo i ima dosta novina.Veliki pozdrav za tebe i sve clanove foruma.
 
Ovcica ojagnjena u januaru 2011, za dvadesetak dana bi trebala da se ojagnji.
 
Evo par slika od mojih gravidnih ovaca ...


www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]

, a evo i muske ,godinu dana stari .

www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh