Sistem pdv-a?

Evo sta pise u clanu 52.
untitled.png
 
Taj zakon koji si ti napisao jeste bio takav ali je uredbom promenjen 2013 godine negde u januaru-februaru.
Mi smo danas doneli odluku da skratimo povraćaj pdv-a svim privrednicima u Srbiji pre svega onima koji su pretežni izvoznici, rok povraćaja pdva će biti svega 10 dana, a za sve ostale 30 dana", kaže Dinkić.
 
I kod mene isto piše da će biti isplaćen do 6.6.2013.Ma ljudi moramo shvatiti da u državnoj kasi nema jednog dinara.
 
Krajnji rok za projavu pdv-a je bio 20.04., a 45 dana od tada je 06.06.,a tako pise I na resenju o povracaju pdv-a.
 
Jeste bio 10ti. Ali je Dinkić uveo od ove godine, da se podnošenje produžava do 20-og. i rok za ispatu se skraćuje na 30dana. Pa je onda kada je prošao 30ti dan izdao uredbu da se rok produžuje na 45 dana. Tako da se ceo rok pomerio duže nego što je inače bio... A cilj mu je bio da uvede red i skrati rok...! Samo što se kao i uvek negde prekalkulisao, i u kasi nema para.
 
Ma meni bitno da i Vi ostali niste dobili:haha:.Ja se zabrino da nije neki problem do mene.Ovako biće kad bude.
 
Nazad
Vrh