Sistem pdv-a?

e ja ti vala ne bih uzeo ni deset. :D taj radi iz ljubavi prema poslu.. ja ne mogu da verujem, takvi i obaraju cene knjigovodstvenih usluga, ode na kurs pa udri, a sto ne zna ni sta je bilans...(ne kazem konkretno da je taj knjigovodja takav, nego kazem sa kakvim sam se primerima ja sretao)...
 
QUOTE=mvpadina;622487]Dušane daj mi podatke od tog knjigovođe da mu prebacim sve moje klijente i ti se ugradi 100% pa da živimo ko ljudi, valjda ti radi i bilans uspeha na kraju godine, blizu smo Padina nije na kraju sveta.[/QUOTE]
Kako ti smeš MV Padina da prebaciš svoje klijente kod drugog knjigovođe bez njihovog znanja ?:haha: U vođenju papira kao i u svakom drugom poslu nije bitna cena već kako je odrađen posao ! :ppozdrav:
 
Nebitno da li je gazdinstvo u PDVu ili ne.. Ono moze samo da izdaje priznanice za otkup pojoprivrednog proizvoda? Nema pravo da izdaje racune?
 
45 dana od kraja tromesečja,mada Mlađa kaže da se rok smanjuje na 30 dana.
Iz prakse može i da prebace 45 dana u najgorem slučaju sam čekao 70 dana.
 
Ma moraju sad da budu jer je prvi put na 30 dana.Treba da se reklamiraju po TV-u pa zato :haha:
 
Jel nekom uplacen pdv, sutra bi bio rok od 30 dana posto je danas 10.treba da predje u sledeci radni dan tj.sutra 11.02.
 
Meni nije leglo.Verujem da će sutra početi sa uplatama jer se moraju pokazati u tom novom skraćenom sistemu isplate.

- - - - - - - - - -

I šta sam ja rekao.Legao danas povraćaj PDV-a:ppozdrav:
 
Nesto sam cuo da poreska uprava kontrolise sva gazdinsvo dali preslo 4 miliona, 2011 - 2012 godine (somborska opstine )i dali je u pdv ili nije
 
Ja jos nisam. Dobio sam resenje u cetvrtak, 9.05, na kucnu adresu. Trebalo bi da bude ove nedelje jer je proslo 30 dana.
 
Nazad
Vrh