Sistem pdv-a?

A ko je rekao da je komplikovano? Samo ima šta može i šta nemože,i kako može i teraj diko

P.S.vredelo im je ukazati na zakonske obaveze,pre sat legle pare ::novac::
 
MVPadina nema vas odavno?
Jel znate nešto o limitu za 2013 godinu.Jel su digli limit ili i ove godine ostajemo u PDV-u sa 2 miliona+ pdv ili su digli na 4 miliona +pdv?
 
Limit PDV-a

MVPadina nema vas odavno?
Jel znate nešto o limitu za 2013 godinu.Jel su digli limit ili i ove godine ostajemo u PDV-u sa 2 miliona+ pdv ili su digli na 4 miliona +pdv?

31. decembra 2012. godine prestaje da važi član 39 Zakona o PDV-u , čime se ukida brisanje po službenoj dužnosti da ti ne spominjem sve sada i ne piše mi se znači sledeće godine ako ostvariš i manji promet od dva miliona ostaješ u PDV-u ima tu dosta novina i oko ulaska u sistem kao na primer od iduće godine može da se uđe i sa 500.000 dinara prometa stim da moraš najmanje dve godine biti u sistemu. Pomera se granica podnošenja prijave i biće do 15 u toku meseca s tim da sada ostaje do 10 januara 2013. A granica za obavezan ulaz u PDV je 8 miliona stim da pstoji mogućnost da se ona pomeri na 10 miliona videćemo 13 decembra na seminaru. Pozdrav ::spreman na sve::

- - - - - - - - - -

E moj knjigovođa nešto te ne na forumu sa dobrim i pametnim savetima. (Ej polako sa čašćenjem:haha:) :ppozdrav:.
Danas ti dolazimo cela ulica pa ti imaj obraza i zaključaj kapiju.
 
Ima sad neka akcija da se otpise ta kamata ako se plati glavnica,ali nisam siguran sta, kako, gde, pricala je nepovezano neka zena kod Urosa juce. Moracu da se raspitam posle nove godine
 
Rekla je da se sve kamate zamrzavaju . Ko sledeće godine završi dospjele obaveze pola tih zamrznutih kamata se otpisuje , a na kraju 2014 , opet ko je uredan otpisuju se sve kamate.
 
Rekla je da se sve kamate zamrzavaju . Ko sledeće godine završi dospjele obaveze pola tih zamrznutih kamata se otpisuje , a na kraju 2014 , opet ko je uredan otpisuju se sve kamate.

Momo lafe pa ti pratiš i dešavanja u inostranstvu.Svaka čast:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Uuuuu kamate za PIO su ima extra.Čak šta više mislim da ide dnevni obračun.
Koliko druže ? Ja sam čuo 2 % dnevno:sta: ali mi nešto puno.
 
Nazad
Vrh