Silokombajn

Danas slikano kada sam se vraćao sa Zlatibora.

Nešto malo je pisano u temi o senaži leguminoza i koliko sam razumeo nije baš najsretnije rešenje jer je senaža previše vlažna.
Zmaj je postavio i pitanje o sudanu ali niko nije odgovorio a i mene zanima da li bi mogao da radi sudansku travu.
Još me i zanima da li bi mogao sa njim da tarupiram i suvu slamu i kukuruzovinu.Ako je neko probao bio bih zahvalan za odgovor.
 
Ja sam radio sa slicnim(od clana kum),samo sto je ta "surla" bila skinuta i bili su postavljeni pravi nozevi, za tarupanje psenicne slame.
Ucinak je bio fenomenalan.
 
Danas slikano kada sam se vraćao sa Zlatibora.

Nešto malo je pisano u temi o senaži leguminoza i koliko sam razumeo nije baš najsretnije rešenje jer je senaža previše vlažna.
Zmaj je postavio i pitanje o sudanu ali niko nije odgovorio a i mene zanima da li bi mogao da radi sudansku travu.
Još me i zanima da li bi mogao sa njim da tarupiram i suvu slamu i kukuruzovinu.Ako je neko probao bio bih zahvalan za odgovor.


Mislim da je moguce. Inace ovo je slikano na nekih par kilometara od mene. Mislim da imam br telefona coveka koji prodaje ove masine, ukoliko te cena zanima ili mogucnosti ove masine.
 
Vladj uzeo sam i ja broj telefona tj slikao sam ga ali nije u redu da ga stavim ovde ,ako nekom treba neka se javi na pp.
Kiš jel misliš da si mu ostavio surlu da bi mogao da "pohvataš " slamu?
 
ja sam imao jednoredni kemper uopste nije licio na lifam
2d413bd57bae6b8745fc2b23.jpg
 
Jeste lifan je odradjen po kemperu,ali ako se malo prelista tema u nazad pisano je bas dosta o manama i svemu o kemperu-lifamu,svasta se moze pametno procitati.
Na ovaj kombajn se uglavnom misli :
silokombajn-lifam-slika-13885387.jpg
 
Nazad
Vrh