Silokombajn

Jel bi prodavao ovaj kombajn,ili ako neko zna gde ima ovako nesto,moze link?

neprodajem ja ovu masinu,bar dok nekupim neki samohodni ali nemam jos potreba za njim...ja sam ovaj kupio kod Ace u Klenku ali on kaze da nemoze vise takakv da nabavi jer je njih 10-tak trazilo koji su videli ovaj kod mene...to je uvezeno iz italije....

- - - - - - - - - -



pa na ovako nesto mi netrebaju dodatne sutranice jer i ovako kad se namesta nemam radnika koji ce namestati kako treba,inace ovo je moj brat namestao...ali ne moze on stalno da namesta...
 
Kad bi vi znali koliko ljudi kod mene u okolini siliraju sa 539 vi bi se cudili i ja se cudim,meni Rakovica ispusta dusu kad sam nekad silirao a sad oni sa 539... Ne razumem...:sta:
 
Kako izgura citav dan kod mene od ovi ko kod radi nasliraju jednu prikolicu pa odmore.Kod mene dere citav dan negasimo nikako jedino kad jednemo, inace radim sa lifamom, mada mi se cini da je lakse raditi sa mex 2.
 
Vi kojima se traktor dere u siliranju ili se muci,vi ili ne znate s njim raditi,nastelovati ga il je traktor u losem stanju. Nemoj neko da se naljuti ili uvredi,ali moje je miljenje tako. Za praznike cu postaviti ovogodisnje siliranje sa imt 542 u paru sa sip silokombajnom u poprilicno dobrom kukuruzu za ovu godinu. Radio sam i prosle godine,ali nazalost nemam video. Istina je da treba jaci traktor,ali ne buni se ni ovaj. Redovno ga ostim,podmazujem i samo gas.
 
Moj traktor ima samo 50 konja, temperatura je bila preko 40 stepeni a isekao je skoro 30 prikolica za dva dana.
p8220344.jpg
 
Ja nisam dugo silirao nekoliko godina i sad vise ne siliram uopste,ja sam moj Lifam vukao sa Rakovicom 65 ali mislim da lakse idu ostali silo kombajni ovaj moj mi se ne svidja,malo malo pa onaj lanac za pogon pukne i ako je nov i podmazujem ga i ne vredi.... Moj komsija je dva puta sredio Unirvezala 445 sa Lifam silo kombajnem...
 
Nazad
Vrh