Silokombajn

iamo sam sk80 i nije tako puno krupno sjekao kako vi pisete, sjekao je krupnije od mengela sto ga sad imam ali nije bas toliko krupno samo ga treba dobro nastelato znaci naostriti i naostriti kontra noz ili ga okrenuti i pribliziti disk kontra nozu onda mora sitnije sjeci
 
odlicno, izgleda da ga necu prodavati jer je ovo kombajn za "kuce" kako se kaze, sijece jako sitno i ima veliki kapacitet
 
ja imam uputstvo za koriscenje i katalog rez delova za sip sk 160 tj PZ Zwegers mh 160... to su dvoredni noseni...
 
Ima u coric agraru dvoredni mengele sh 20 ili 25,ima i pik ap uredjaj,moze ici frontalno a moze i sa strane traktora ili u rikverc,moj prijatelj ima slican i nosi ga sa deutz-om 115ks i ide od 4-6km/h.
 
photo0050.jpg
juce prodat sa sva tri adaptera
 
Nemam više slika,to je slikano taj dan na licitaciji,ima jedan Sip dva reda ostao u Deronjima u zadrugi nije prodat
 
da li neko ima da proda duzi kardan ili ima neki predlog gde ga povoljno mogu naci?
treba mi za vuceni silazni kombajn, treba da bude 180cm i da ima lamelu.
nisam nasao temu o kardanima
 
Kardan od beraca ZMAJ 213-214 bi ti odgovarao samo sto na jednu stranu stavis zglob sa lamelom.......
Po vasarima ima da se nadje povoljno,jako su teski pa ih svi izbegavaju
 
Nazad
Vrh