Silokombajn

Evo mozes i ovako, lakse je, http://www.poettinger.at/en/produkte_downloads/?DATEITYP=7&KAT=25&LANGSEL=EN&SUBMT=TRUE
Skidaj jednu od stavki sa oznakom MEX II R, zavisno od serije, označene su po serijskim brojevima kombajna, ali tvoj je isti kao moj, tako da uputstvo sa oznakom 430,7

---------- Poruka napisana u 21:36 ---------- Prethodna poruka je at 21:12 ----------

Ispravka - u reduktor ide mast za prenosnike u kombinaciji sa uljem SAE 90!
 
Oni su kao Sip silokombajni samo sto unutra imaju valjke i masa je bolje isitnjena. Inace Sip je uradjen p njihovoj licenci.
Tako je sip radi po njihovoj licenci. Ja imam onaj novi Sip silo 90D sa duplim valjcima i sa 12 nozeva na disku za secenje. Sece jako dobro, sitno. On je isti kao taj PZ mh 80. Ima kod mene covek pa sam uporedjivao. A vidim da i KUHN sada pravi takve silokombajne, imaju isti takav model, s tim sto nosi oznaku KUHN mc 90s.
http://www.youtube.com/watch?v=edLPmZV6xhA
 
Ima negde na kunovom sajtu svi detalji, mislim da je negde pisala i cena. Nisam siguran ali mislim da je pominjana neka cifra od 6-7000e. Nisam siguran ali provericu, pokusacu da nadjem.
 
Evo mozes i ovako, lakse je, http://www.poettinger.at/en/produkte_downloads/?DATEITYP=7&KAT=25&LANGSEL=EN&SUBMT=TRUE
Skidaj jednu od stavki sa oznakom MEX II R, zavisno od serije, označene su po serijskim brojevima kombajna, ali tvoj je isti kao moj, tako da uputstvo sa oznakom 430,7

---------- Poruka napisana u 21:36 ---------- Prethodna poruka je at 21:12 ----------

Ispravka - u reduktor ide mast za prenosnike u kombinaciji sa uljem SAE 90!
Koliko sam ja razumeo ide mast za menjače tip 0 ili u slučaju nužde ulje sae 90.Nešto ću već nasuti najverovatnije kombinaciju masti i ulja,još jednom hvala:ppozdrav:
 
Jaguar 960

DSC05583.jpg


Capture-2.jpg
 
ako je meni namijenjeno pitanje 3 zec ili 4 kornjaca ali sve zavisi od mase

da tebi je namenjeno..malo je to meni brzo ali dobro..

---------- Poruka napisana u 19:27 ---------- Prethodna poruka je at 19:25 ----------

class je ipak samo klass...:)

---------- Poruka napisana u 20:20 ---------- Prethodna poruka je at 19:27 ----------









---------- Poruka napisana u 20:24 ---------- Prethodna poruka je at 20:20 ----------

evo slike od silaze malo,inace ovaj silokombajn je dvoredni,ali sad ga kupio sa jednorednim adapterom tako da malo krupnije radi jer nema potrebnu kolicinu mase a nema ni jaci traktor da bi ga toliko brzo terao u radu :)
 
Imam jedan problem sa silo kombajem u pitanju je sip b80,desava mi se da nece da uvlaci masu,zatim naglo uvuce i stalno puca stift na sestougaonoj osovini!Svi nozevi su ostri svi lanci i lezajevi dobri masina je stara par godina,jednostavno nema konstantan rad,sta mislite da je problem?
 
http://www.youtube.com/watch?v=xjD4vcB6H28&feature=related i pogledajte ovoga MALOG sta radi...:)

---------- Poruka napisana u 20:28 ---------- Prethodna poruka je at 20:26 ----------

pogledaj dole onaj noz sto se nalazi dole istop uvonog bubnja,tamo gde se odseca, jel pravilno odseca kukuruz ili ga kida?

---------- Poruka napisana u 20:32 ---------- Prethodna poruka je at 20:28 ----------

i ako ti je kukuruz polegao moze da bude jako veliki problem to da znas saa uvlacenjem
 
Kolege imam Lifamov silo-kombajn ( znam šta većina misli o njemu), pošto ta fabrika pretpostavljam da više ne radi potrebno mi je nešto od potrošnih delova a ne znam gde mogu da se kupe kvalitetniji delovi. Ako imate neku firmu koja to proizvodi, bio bih veoma zahvalan, može i na pp.
 
Imam jedan problem sa silo kombajem u pitanju je sip b80,desava mi se da nece da uvlaci masu,zatim naglo uvuce i stalno puca stift na sestougaonoj osovini!Svi nozevi su ostri svi lanci i lezajevi dobri masina je stara par godina,jednostavno nema konstantan rad,sta mislite da je problem?
Kako ti je nastelovana sipka koja obara kukuruz,ona zna dobro da zeza......
 
Kolege imam Lifamov silo-kombajn ( znam šta većina misli o njemu), pošto ta fabrika pretpostavljam da više ne radi potrebno mi je nešto od potrošnih delova a ne znam gde mogu da se kupe kvalitetniji delovi. Ako imate neku firmu koja to proizvodi, bio bih veoma zahvalan, može i na pp.



Ima u Termometal Ada sve za njega
 
Svi nozevi su ostri i svaku satabljiku odseku nema cupanja,ali nece da uvuce unutra nego nakupi parkomada na ulaz i odjednom povuce zatim puca stift,Ona dva stuba na kijima su nozevi za secenje stabljike i stoje ispravno dali se ostre(ne nozevi)nego ivice na njima?i onaj bubanj sto stoji vodoravno sa nazubljenim zubicima dali se ti zubici ostre?Nema sanse da istera jedan red a da ne pukne par puta imace jako sitno secka.:sta:
 
Nazad
Vrh