Silokombajn

4jpdnk.jpg
anbsp0.jpg



Juce sam fotografisao ovaj kombajn. Kombajn je 1992go god. 3000r.h.
 
Koliko vremena treba ovakvom 4-rednom Claasu da napuni prosječnu traktorsku prikolicu, jednoosovinku? Jedan poznanik razmišlja da kupi takav, jako sličan ovom sa slike, bas sam ga pitao čime planira da vozi silažu pošto mislim da ovakva zvjerka mnogo brzo radi.
 
Za ovakav kombajn cak su i nasi kamioni mali. Ovde siromasniji voze prikolicama za stajnjak , ali sa povisenim stranicama , najmanje 2m. Dok oni sto su u kreditima preko glave , oni imaju specijalne prikolice za silazu.
 
mi vozimo s jednoosovinkama i poviskama od 1.6 do 2m i to ide bez problema u nasem kraju to je vec isprobana verzija koja sluzi bezprijekorno.
 
@mladenmaso To jeсте потингер 3 и код њега се лако скидају шиљци и монтира се пикап за ниску силажу-сенажу,два шафа са стране а на врху се само набаци на кљун.
 
@mladenmaso To jeсте потингер 3 и код њега се лако скидају шиљци и монтира се пикап за ниску силажу-сенажу,два шафа са стране а на врху се само набаци на кљун.

a kako su se pokazali oni mislim valjajuli cemu imaju li kakvu manu
 
Taj moze da guta bas puno mase. Ja imam Mengele MB220 i ide solidno, a taj tvoj ce moc dosta brzo da ide al ce zato da traktor bljuje vatru na auspuh. Odusevices se kako sitno sijece samo ako je sve u redu sa njim. Znas li mozda koliko tvoj ima nozeva.
 
slike ce biti kad ga dovezem danas sam samo pazarijo, a za nozeve nisam brojao, samo me zanima kakav je vjetar kod njih mislim mozeli dobro da gura masu

---------- Poruka napisana u 15:05 ---------- Prethodna poruka je at 15:01 ----------

jYwMp.jpg
[/URL][/IMG]
ovaj sam kupijo kad ga dovezem bice jos
 
Nazad
Vrh