Silokombajn

u Adi, izlaze i na vasare, uglavnom imaju na lageru, a ako nemaju prave, rade i po uzorku i salju brzom postom. ja sam u prosloj sezoni kupovao za II potingera 700 din komad i zadovoljan sam tvrdocom noza. poslacu ti br. na pp
 
Ne, nego i jedan i drugi posebno koštaju po 3.000. Sad kad već pričamo da li neko pravi nove sa oba adaptera da znate, video sam da su ih imali Poljaci SIPMA, ali ih nemaju više.
 
Poslednja izmena:
PA ne znam za te Simpa. Mislim da sam u ovoj temi procitao da je neko prodao CLAAS-ov silo kombajn sa oba adaptera za 1200 eura, sto uopste nije puno. Nek ima i 500 evra da se ulozi, to je opet dosta povoljno
 
Komso sad bi ti moj burazer rekao da je 1200 mnogo za silo kombajn,on lepo kupi lifam za 300eura,zakaci za rajku,pun gas,uradi 20 ari,malo nesto zavari sto pukne i tako u krug dok se ne raspadne i traktor i silo kombajn.I naravno kao nesto je zaradio.:osmeh::osmeh:
 
E komso imao sam ja Lifam, pa smo ga prodali pre nekih 6-7 godina, kao pokvaren i covek ga je uradio. Radi on lepo silazu samo je tezak za vucu. Sada kad budem uzimao silokombajn ipak cu uzeti neki PZ ili Mengele
 
Krone BIGX 500

xeq2vp.jpg
 
Danas sam išao da vidim jedan POTINGER MEX 2 -1974 god.Može li mi neko reći kakvi su i koliko vrede,inače kombajn izgleda sasvim pristojno za svoje godine.
 
Ja imam MEX II Rotation, samo je mnogo mladji od tog sto imas u ponudi, teramo ga ili sa Rakovicom 65 ili sa rusom 820, ima MH 430 rezni aparat sa osam nozeva, sece jako sitno. Uglavnom smo zadovoljni, jedina mana mu je izuzetno velika masa. Nas je poslednja serija tog modela, u ekstra stanju je i placen je sa kardanom 1100 eura.
 
mi naseg nosimo sa torpedom 4506 bez problema jako je zahvalan, nije preterano brz ali nije ni od onih sporih a najbitnije je sto je pouzdan i nekvari se i jako lepo sitni silazu
 
Nazad
Vrh