Silokombajn

Ovaj silokombajn je vukao 577.
e8ahzs.jpg
 
teško ali moguće moj 540 je nekad radio sa sipom jedan red ali posle nije trebo pa je prodat,a 577
je duplo ječi od mog i teorisko može da agregatira dva reda
 
I ja sam jednom video Rakovicu 65 da vuce dvoredni silokombajn. Tj video sam je kako ide putem, mada je bila i prikolica zakacena pa pretpostavljam da je isao da silira. Nisam video kako ide ali sam siguran da joj nije lako
 
pocerina je napisao(la):
I ja sam jednom video Rakovicu 65 da vuce dvoredni silokombajn. Tj video sam je kako ide putem, mada je bila i prikolica zakacena pa pretpostavljam da je isao da silira. Nisam video kako ide ali sam siguran da joj nije lako

Rakovica 65 se pošteno namuči i sa jednorednim.
 
Pa znam da Rakovica ima muke i sa jednorednim, ali samo kazem da sam je video na putu, ne mora da znaci da je isla da silira. Mada je moguce, svasta ljudi rade sa traktorima.

Kazner Taj silokombajn mi izgleda da bi bio poveliko opterecenje za traktor, mislim na traktore do 60 ks
 
ovaj silo kombajn nosi imt 549 i igra se sa njim garantujem gledao sam nije to bilo koja firma to je galignani on nema plocu sa nozevima nego bubanj
 
pa predpostavljo sam da valja jer su im prese odlicne,ovaj je sa cijenom od oko 800€,ima li djelova za ovo,i sta treba gledati kad se uzima,
Post je spojen: [time]1299064814[/time]
_________________________________________________


Kazner Taj silokombajn mi izgleda da bi bio poveliko opterecenje za traktor, mislim na traktore do 60 ks
[/quote]
nosio bi ga case 72 ks
Post je spojen: [time]1299090091[/time]
_________________________________________________
a kako se ponasa kada ima dosta trave u kukuruzu
 
prese im nisu odlicne nego NAJBOLJE a ide dobro i u travi pravi su mnogo dobro reseni reci mi ovaj tip ima li kardanski prenos ili kaisevi
 
Nazad
Vrh