Setvospremači

Odg: Setvospremači

MONTOYA je napisao(la):
jesi li probao s tim u neorano sojište ili strnjiku ?
Radio sam i na strnjistu i na suncokretu i na kukuruzistu.Na sojistu sam probao ali ne ide trebali bi da se usitni zetveni ostatak jer gusi.Na kukuruzistu povremeno zagusi ali nije opasno_Ove godine sam posejao zito sve sanjim sam radio.Na dubini oko12cm 1 brza sa 577 i u jednom prohodu stnjika gotova dok kukuruziste mora 2x.
 
Odg: Setvospremači

Nerazumem poslednju poruku, jel može u kukuruzovinište istarupirano sa tarupom?
 
Odg: Setvospremači

U onda je to sprava, ipak ću ja to napraviti pa semici kako bude.
 
Odg: Setvospremači

Ljudi, jel moze moj belarus od 158ks da vuce setvospremac od 6m marke Agromerkur iz Ade kao od šale po ritskoj crnici? :sta: ::traktor1::
 
Odg: Setvospremači

Evo i mog setvospremaca nije bas velik ali 3 m dosta za mtz82
Rotori su moj svojerucni rad
2r23jip.jpg
sb20du.jpg
 
Odg: Setvospremači

Na vašaru u Rumi Agromerkur Ada, za 2,9 sam pitao 1100e, ja poručio IMT.
 
Odg: Setvospremači

UnIvErSaL774 je napisao(la):
Ljudi, jel moze moj belarus od 158ks da vuce setvospremac od 6m marke Agromerkur iz Ade kao od šale po ritskoj crnici? :sta: ::traktor1::
Za tog rusa(15:cool: je 6m puna kapa! A da li ce ko od sale da vuce to zavisi kakav si majstor! :cao: Mislim da trebas imati brzinu rada na to voditi racuna a ne na zahvat!U svakom slucaju :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Ima i jeftinijih i skupljih zavisi sa kojim traktorom vucete setvospremac . ima sa jacom i slabijom ramom
Post je spojen: [time]1297097311[/time]
_________________________________________________
U Zrenjaninu ima covek sto pravi dosta povljno setvospremace nacicu broj tel pa cu napisati
 
Odg: Setvospremači

isidor je napisao(la):
[/size][/right]_________________________________________________
U Zrenjaninu ima covek sto pravi dosta povljno setvospremace nacicu broj tel pa cu napisati








Ako može i slika da vidmo kako su ura]eni
 
Odg: Setvospremači

Pa sliku mogu da napravim za par dana ali su ti setvospremaci kopija imt setvospremaca slabije su konstrukcije
 
Odg: Setvospremači

provereno najjeftiniji su u agro s promet vojka a i kvalitet je dobar meni treba da stigne od 4.90 ya koji dan
 
Nazad
Vrh