Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ako milsite na onaj Slovenačke proizvodnje na placu Jugometala cena je oko 8400 evra.
 
Odg: Setvospremači

Ma cu da kupim jedan od 2,2 m da ga secem popola i napravim krila za moj i prosirim na 4,5 m i bude to dobro ,malo se ojaca naprave dobre sarke stavi hidraulika i to je to a rotore sam vec pravio za taj sto imam a imam materijala za jos rotora i ok
 
Odg: Setvospremači

Taj Slovenac je odrađen neviđeno dobro.Tako nešto još nisam video.Težak je 2200kg tako da za to treba i dobar traktor.Cena je prejaka za nas.
 
Odg: Setvospremači

@isidor
Nije losa ideja i ja bih mogao to da uradim.Imam setvospremac FOP Becej od 2,8m i taman ce biti potreban jos jedan od 2,2m +dobar majstor=velika usteda :cao: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

rasa02 je napisao(la):
@isidor
Nije losa ideja i ja bih mogao to da uradim.Imam setvospremac FOP Becej od 2,8m i taman ce biti potreban jos jedan od 2,2m +dobar majstor=velika usteda :cao: :ppozdrav:
usteda je velika ali treba dosta investirati, napred gredu 80x80 nazad moze i 50x50, onda hidraulicni cilindri, i jos nekoliko sitnica, pa racunaj jer se isplati, ja se nadam da ce biti i nesto povracaja od ministarstva i još povrat PDV-a pa idem na variantu (novo)
 
Odg: Setvospremači

ma ljudi meni treba 2.20 sa ježevima i još jednim rotorom ima kolega sa hrvatskog foruma od 2.40
i vuče ga sa sameom od 95ks to su stvarno dobri setvospremači
 
Odg: Setvospremači

pozdrav :cao:
ja uglavnom cita komentare kad imam vremena i dosta sam dobrih stvari cuo na ovom forumu a u zadnje vreme se trudim malo da i ucestvujem
 
Odg: Setvospremači

Bio sam danas u Vojki da vidim te setvospremače.Nije mi žao što sam prešao 400 km ali mi se uopšte ne sviđaju spram Satexa i Consuma.Jesu naj jeftiniji ali ponekad to na kraju skupo košta.Flahovi debeli ali sečeni(nisu toplo valjani),rotori sa slabim nosačima i oba iste veličine.....
 
Odg: Setvospremači

Danas sam i ja konacno takoreci pazario setvospremac,ostavio sam kaparu sad da cale ili neko ode po njega.
Radi se o Majevickom od 2.4m i 2 reda valjaka,ni jedna opruga nije kriva ni varena,dole su moticice skoro nove,sama konstrukcija je jako masivna i jaka,ima par prepravki koje ce biti ali u toku leta za sada moze bez problema u njivu i rad.Cena prava sitnica 300e.
 
Odg: Setvospremači

Nisam ja rekao da je los,ali se drzim one koliko para toliko i muzike.
Ima 18 S opruga i max cu dodati 2-4 opruge,nemam potrebe za vise opruga,slika nema za sad jer je coveku u korovu,kad odem kuci slikacu ako ga donesemo dotle a mislim da hocemo.
 
Odg: Setvospremači

gde kupiti zice rotora setvospremaca,ali ne ove sto idu na imteove,vec za original konskilde-rec je o 3.7m sirine,a razlika u zicama je ta sto se ove ne uglavljuju u onaj kanal,prorez kao na na vecini,vec imaju sa obe strane po rupu(oko 8mm)u koju se ubaci zica-i dali neko u okolini radi po uzorku?mislim da ima neko iz ZR,ali sam zagubio br ::lose::.ovo pomalo deluje konfuzno,ali ko ima konskilde-znace o cemu pisem. Zrenjaninac ako znas pomagaj! :cao:
 
Odg: Setvospremači

metal-trade iz zrenjanina rade po uzorku 023/580850
srdjan7 je napisao(la):
gde kupiti zice rotora setvospremaca,ali ne ove sto idu na imteove,vec za original konskilde-rec je o 3.7m sirine,a razlika u zicama je ta sto se ove ne uglavljuju u onaj kanal,prorez kao na na vecini,vec imaju sa obe strane po rupu(oko 8mm)u koju se ubaci zica-i dali neko u okolini radi po uzorku?mislim da ima neko iz ZR,ali sam zagubio br ::lose::.ovo pomalo deluje konfuzno,ali ko ima konskilde-znace o cemu pisem. Zrenjaninac ako znas pomagaj! :cao:
 
Odg: Setvospremači

conset 3.6 2300e bez pdv
Post je spojen: [time]1297619416[/time]
_________________________________________________
308e55e.jpg
 
Nazad
Vrh