Setvospremači

Odg: Setvospremači

Verujem da je moguće dodati i drugi red ali da je potrebno već bi ga odradili.Vlasnik satexa prati rad svojih mašina i sam ih koristi.Čim se uoče nedostaci odmah se otklanjaju.Tako je bilo i sa šarkama na setvospremačima većih dimenzija.Na setvospremaču od 4m koji sam ja naručio ide jači materijal nego na ovome od 2,9m. Mesto 60x60 ide 80x60 ram.
 
Odg: Setvospremači

Bavanistanac,jedan red je ispred kljunova a drugi iza :D.
To je germinator,a na setvospremacu su dva iza kljunova. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Kolega diklofen pomenu da vlasnik Satexa i sam koristi te masine pa je verovatno iz
prakse zakljucio da je ovo dobitna kombinacija.
Meni dobro izgleda onaj gruber,sao ne znam koliko treba ks za nj. :D
 
Odg: Setvospremači

danas stigla prinova.. Agromerkur 3.20 m
2mqt5b9.jpg

kbax4m.jpg
 
Odg: Setvospremači

to jeste, ako hoces bolji sistem po meni i najbolji je consumovi setvospremaci, ali cena je da zvoni, a ovaj je najpovoljniji...par godina ga vozim i prodam..
a jeste videli kako se kaci? to je extra stvar..
 
Odg: Setvospremači

@ miroslav78

Čestitam Miroslave na izboru i da te dobro služi. :ppozdrav: Posebno mi se sviđa kombinacija valjaka. Kod mene je ista takva kombinacija i jako sam zadovoljan kako radi. Jedino se ja nebih odlučio za tu širinu, jer je jako nezgodan za transport, ali ako se nekrećeš u javnom saobraćaju, onda je sve OK.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Odg: Setvospremači

odlican stroj nema sta samo mala zamjerka sto se transportne sirine tice. sirok je za cestu sto je je, zanima me dali oni prave sijetvo spremace da ide red valjaka pa zuba i onda opet dva reda valjaka i koliko bi ta konbinacija od 3.60 kostala mozda netko zna...:haha: koliko si platio miroslave 78 svoj:haha:?
 
Odg: Setvospremači

Isti ko moj. :D :bravo: Da lepo sprema i da zaradi veci. :ppozdrav: Tockovi ti ne trebaju. Kod mene je svaki red rotora u tri segmenta, sad stavljaju u dva? :sta:
 
Odg: Setvospremači

Dobar! Scim ces ga vuc? Ja hocu da uzmem za 820 standard takav setvospremac, al se bojim da mu nebude velik:haha:
 
Odg: Setvospremači

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ea-Rj_8WFoQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WQ2mm2HKHh4[/youtube]
 
Nazad
Vrh