Setvospremači

Odg: Setvospremači

ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio danas do Bečeja i kupio sam setvospremač Consumov od 5m. :cool:

4820- 6% jednako 4530 eura, toliko si platio mislim, samo nezna čimećes da vučeš, sečam se nekog Claas traktora ali ne znam koje snage, a što se tiče 1600 kg slažem se i ja oko toga vrtim....
 
Odg: Setvospremači

Dobra računica ali dobio sam ga za 4.500€ a vući će ga Claas Arion 630 od 155ks a sama njegova težina i odradi posao.... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
pa mora neko da bude i prvi. ali nebi javno sad da pricam nikad se nezna ko ce kome zatrebati, ali losu reklamu imaju kod nas u Petrovcu.
sta se desilo posto razmisljam da kupim Consuma? Naravno ako hoces da kazes... :D
 
Odg: Setvospremači

simin je napisao(la):
miroslav k je napisao(la):
pa mora neko da bude i prvi. ali nebi javno sad da pricam nikad se nezna ko ce kome zatrebati, ali losu reklamu imaju kod nas u Petrovcu.
sta se desilo posto razmisljam da kupim Consuma? Naravno ako hoces da kazes... :D
I kod nas u N.Beceju je bilo problema.....(isao na ojacavanje itd.).
 
Odg: Setvospremači

Danas stigao Agromerkur 2.5m sa duplim zicanim rotorima.
Na izgled izgleda extra ali stvarno extra odradjen e sad kakav je kvalitet vreme ce pokazati.
Primetio sam italijanski zig na S oprugama e sada da li je to stvarno ko ce znati.
Na prvi pogled sam prezadovoljan.. Jedva cekam da ga probam..?!!
 
Odg: Setvospremači

Ljudi pa sta se desilo, izgleda veoma jako i masivno ne verujem da ste upeli da iskrivite ram ili ne daj boze polomite nesto...?
 
Odg: Setvospremači

Consumov spremac je tezak a nema tockove,pa se oslanja na rotore.E bas zato(po meni)cesto stradaju lezajevi,a kod ovih velikih (8m),mana je velika krila,osnova je 2.5m po evropski pa ukrucenja mislim da su slabije odradjena.... [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9U3e_IHdD8A[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

Jeste da.Pa nije Consum izmislio spremače,šta su ljudi vukli dok njih nije bilo. :sta: Pričaš koješta.
 
Odg: Setvospremači

Vukli su koje šta kao i ja pre Consuma pa ni jedan dan nisam mogao spojiti da mi nešto nepukne ili otpadne koji rotor.Od kad sam zakačio Consuma setvospremiranje je bilo odmor za dušu i pričam iz iskustva....
 
Odg: Setvospremači

Matić je napisao(la):
Jeste da.Pa nije Consum izmislio spremače,šta su ljudi vukli dok njih nije bilo. :sta: Pričaš koješta.
Pa neprica bas kojesta ali je blizu.....mislim nemoj se ljutis druze ja cenim Consum ali nema potrebe preterivati u hvaljenju , samo kazem , moje misljenje...... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ZRENJANINAC je napisao(la):
Vukli su koje šta kao i ja pre Consuma pa ni jedan dan nisam mogao spojiti da mi nešto nepukne ili otpadne koji rotor.Od kad sam zakačio Consuma setvospremiranje je bilo odmor za dušu i pričam iz iskustva....
Koliko dugo je bio setvospremac kod tebe? Koliko je uradio?
 
Odg: Setvospremači

I Consum će se iskriviti ako negde zapnete, kao i svi drugi. Sve zavisi od kakvog materijala je napravljen, odnosno koliko je žilav upotrebljeni materijal. Ako je obično gvožđe čvrstinu mu nadomešćuju masom i onda on izgleda jak k'o tenk, ali nije.

Meni se više sviđaju FOP-ovi setvospremači jer se dubina može tačno podesiti na njegovim točkovima, a ima i sistem koji omogućuje lakše odgušivanje (sa pokretnom kupom).
 
Nazad
Vrh