Setvospremači

Odg: Setvospremači

jel hudjik ne pravi manje od 3.6m?

na sajtu sve 3.6 i veci :sta:

hvala za broj miroslav k :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

moze li mala pomoc? ne mogu da nadjem sajt kod nas ko uvozi prodaje Regentove setvospremace. kod nas imanje ima 7metara regenta i vuce ga jd od 190ks. mislim da je regent znatno skuplji od nase male privrede ali kvalitet bi trebao biti bolji
 
Odg: Setvospremači

jel zna neko mozda posto je sad novi spremac consum 3.6 m i dal postoji neki od 4 ili 4.2 metra ?? :sta: naravno sa klipovima ( sklapanje hidraulicno ) ? :sta:
 
Odg: Setvospremači

sremac je napisao(la):
jel zna neko mozda posto je sad novi spremac consum 3.6 m i dal postoji neki od 4 ili 4.2 metra :haha: naravno sa klipovima ( sklapanje hidraulicno ) ? :sta:
Consum od 3,6m sa hirauličnim klipom,standardnim S-ovima,daskom,dupli flah rotori i bez točkova 2600 e sa pdv-om.Isporuka može i sutra pošto imaju jedan gotov.Sad sam zvao.
Ja sam naručio Satex 4m,dupli hidro klipovi,dupli flah rotori(veliki pa mali),standardne S opruge,pačije šape,Kuglični ležajevi na rotorima ,daska, i bez točkova 2500 eura.
 
Odg: Setvospremači

diklofen je napisao(la):
sremac je napisao(la):
jel zna neko mozda posto je sad novi spremac consum 3.6 m i dal postoji neki od 4 ili 4.2 metra :haha: naravno sa klipovima ( sklapanje hidraulicno ) ? :sta:
Consum od 3,6m sa hirauličnim klipom,standardnim S-ovima,daskom,dupli flah rotori i bez točkova 2600 e sa pdv-om.Isporuka može i sutra pošto imaju jedan gotov.Sad sam zvao.
Ja sam naručio Satex 4m,dupli hidro klipovi,dupli flah rotori(veliki pa mali),standardne S opruge,pačije šape,Kuglični ležajevi na rotorima ,daska, i bez točkova 2500 eura.







Dali je to cena sa računom ili bez ?
 
Odg: Setvospremači

Kod Consuma je sve sa računima jer bez njih ne daju uopšte.Kod Satexa je bez računa ,a uz manju doplatu se dobija i račun.Mislim da je sa računom oko 275000dinara kod Satexa.Ja uzimam bez računa pa ako bude konkurs odem doplatim i uzmem račun.Tako ću da radim i za tanjiraču.
Ja volim standardan oblik esova i na njima pačije šape.Mnogo bolje podsecaju koren trave i izbacuju je na površinu.Ti pravi esovi su rau sistem.Meni je to onda više grabulja nego setvospremač.
 
Odg: Setvospremači

@igrodilic
i meni se svidjaju ti poljski setvospremaci, imaju umesto daske valjak e sad koliko je to dobro nisam imao prilike da vidim u radu.
@diklofen
kazu da one prave S opruge ne isušuju toliko zemlju i da nije toliko rastresita nego nabijenija sto nije lose jer kako strucnjaci kazu tvrda podloga i mek polrivac :cao:
 
Odg: Setvospremači

Stručnjake uvek saslušam ,a radim kako se meni pokazalo najbolje.Gazda Satexa mi reče da ovi oko Kovačice svi traže sa pravim donjim delom opruge.E sad što to neka nam kažu članovi koji su odande.
 
Nazad
Vrh