Setvospremači

Odg: Setvospremači

Evo nasih setvospremaca na okupu...
9r3vxu.jpg
:ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

imali tko iskustva sa spremacima SISTEM pazova ,kvalitet ,cena moze i koja slicica ,pozdrav :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

imao sam conset 3.6m.i jako sam bio zadovoljan sa radom!sad hocu da kupim od 5.5m.conset!
evo cene:
3.6m.2750eur
4.5m.4390eur
5.0m.4820eur
5.5m.5220eur
cene sa pdv.bez popusta!
 
Odg: Setvospremači

malo pre sam pricao sa covekom iz "Minava" za spremac od 4,6 ,sa dva cilindra,cetiri tocka za dubinu,od valjanog materijala,rotori po zelji kupca (zicani ili flah) 3300 eura :D
 
Odg: Setvospremači

Nisam bio ali sam čuo od nekih što su bili kod Zrenjaninca da je sve extra očuvano i u svaršenom stanju.Verovatno je zato čovek sve brzo i prodao.
 
Odg: Setvospremači

srdjan7 je napisao(la):
Evo nasih setvospremaca na okupu...
9r3vxu.jpg
:ppozdrav:

Srđjane!

Ne bih da budem dosadan vidim FOP -ov setvospemac na ursusu koje je širine, kako se ponasa hidraulika na putevima(lošim) u transportu.Ja planiram con set od 5 metara, pa me malo nervira težina od ca. 1600kg. Video sam kod priljatelja ZTS-a njima je hidraulika mnogo jača od naših "medveda" poz. :D
 
Odg: Setvospremači

Za Steve-a...za ursusa je 6.5 m zakacen...a ne znam po cemu je na zts jaca hidraulika?imas unutrasnji klip i dva spoljasna velika:haha: :sta:a nosi ga super,i po rupama imam osecaj da nema sanse da podrhti napred...ipak ima more tegova napred,a i dugacak je on. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Zdravo!

na zts-u , pomoćne cilindre su 50mm a na ursusu jedva 35mm , u tome je razlika......

6.5m :sta: nije to malo široko, to je za metaripo širi, nego koliko ja planiram ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

steve73 je napisao(la):
Zdravo!

na zts-u , pomoćne cilindre su 50mm a na ursusu jedva 35mm , u tome je razlika......

6.5m :sta: nije to malo široko, to je za metaripo širi, nego koliko ja planiram ::namigivanje::
NIje-ako ti je traktor utegnut i ispravan,motor ne duva,hidraulika drzi...prvi prohod 3 spora,drugi prohod 1 brza-i svakako ne mozes brze od toga...brzina je to! :bravo:
 
Odg: Setvospremači

hoćemo pićemo Bobe će da vozi :D :D :D :D
Post je spojen: [time]1295021731[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio danas do Bečeja i kupio sam setvospremač Consumov od 5m. :cool:
Sto ne veci? Kolko novaca? Da platis alvaluk! :ppozdrav: ::svaka cast::

dosta je 5m Consum je to od 1600kg ; cena 4.500€ ; i plaćam alvaluk i ja i ti za traktor i plug ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh