Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ima neki privatnik na ulazu u Žabalj starim Zrenjaninskim putem posle mlina.Zna li neko za njega?
 
Odg: Setvospremači

Polovan ni pod razno.Za cenu polovnog se može ladno kupiti nov.A što se Huđika tiče nisam ga imao i ne mogu suditi kvalitetu ali je cena katasrofa. :nono: ::lose::
 
Odg: Setvospremači

diklofen je napisao(la):
Ima neki privatnik na ulazu u Žabalj starim Zrenjaninskim putem posle mlina.Zna li neko za njega?
znam coveka,vidim da prave neke ali mislim da su skupi...ja sam se odlucio 90% za setvospremac 4.80m iz Blaca "Minav"
 
Odg: Setvospremači

Msl da je kod nas neko uzo kvedrlanda 4.6 m na hidraulicno rasklapanje 1200e ima zasebne sekcije da se i one pomeraju ili ne znam kako to radi vec,ali jos dodatno sitni bolje valjda.(iz uvoza).
a ima neka firma ne znam tacno kako se zove 9m setvospremac 2000e,mogu se raspitati ako nekog interesuje.
 
Odg: Setvospremači

Kolega Paorpaor, ima hudjikov spremac 3,6 m i mogu vam reci da je extra kvalitet u sta sam se ja licno uverio,veoma mocan i masivan spremac. Vuce ga sa traktorom od 115 ks i igra se sa njim.
 
Odg: Setvospremači

Sad se vratih.Utisci od razočarenja do iznenađenja.
Agromerkur ni približno ne vredi koliko ga cene :nono:
Ferocoop temerin preskup za kopiju FOPa
Huđik extra spremači ali jača cena od svih ostalih ::svaka cast::
Consum po meni daje najviše za ono što se plaća-dobri :bravo:
Satex pravo iznenađenje.Extra toplo vučeni,a ne sečeni materijali.Ništa se od kupca ne krije.Moguće sve varijante koje ti padnu na pamet.Cena pristupačna čak odlična u odnosu na kvalitet. :D :bravo: ::svaka cast::
Žabalj pravi kopije FOPa ali to radi ljudski i pošteno.Nisu u sitemu PDV-a.
 
Odg: Setvospremači

Aparat sinoć ubo da se puni a derište ga izvadilo. ::lose::
Satex je po meni bolji i od Consuma a za nijansu lošiji od Huđika.Cena za 4m je 2500eura bez računa ,a 275000dinara sa računom.
 
Nazad
Vrh