Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ne znam kakva ti je zemlja ali zar nije 5.5m malo mnogo.Za MF 145ks planiram da sa 3.5m proširim ručno radjeno na 4.5m ito je to .Ići će on ali zar nije bolje da ima rezerve a ne da je isforsiran.
 
Odg: Setvospremači

miroslav k je napisao(la):
jer poseduje neko setvospremac marke Satex u Adi sto se pravi? ako moze koja slika. najeftiniji su od svih provereno e sad kakvi su'?
pogledaj agromerkur ada oni su još povoljniji.ja sam sad uzeo od 3 i 20 ,1080 ::novac:: :bravo:
 
Odg: Setvospremači

Kod cene satexovih spremača se mora pitati za račun.Cena im je mala jer idu bez računa.Ko hoće račun od njih cena se povećava.Do sada su ,od svih koje sam zvao ,naj jeftiniji MBV Vršac.Za kvalitete ne znam jer ću tek posle ponedeljka ići da obiđem sve firme Bečej,Temerin,Adu,Vršac...
Onda javljam moje utiske sa lica mesta.
 
Odg: Setvospremači

Kakvi su MBV Vršac setvospremači ima li ko iskustva sa njima gledo sam njihov setvospremač od 2.9 M ,Dupli rotori daska + točkovi ,890 Evra .Neznam samo da li je sa PDV ili bez.
 
Odg: Setvospremači

To su neke bezvezne cene.Nema veze ni sa cenom ni sa pdv-om.Recimo u oglasima piše da je od 3,7m ,dupli rotori,hidro klipovi,točkovi,daska 1750 eura,a prava cena kad se pozove ili ode je 2520eura.
Mislim da ih oni ne rade već samo preprodaju.To neće da mi kažu kad ih pitam.Kao neke imaju na lageru ,a neke tek prave.Svaki put kad ih nazovem drugo kažu.Ima li ko slike tih spremača?
 
Odg: Setvospremači

Mišljenja i savjeti za kupovinu sjetvospremača kojeg bi vukao IMT 577!
Imam dva koji mi odgovaraju sa cijenom i širinom ali su različite izvedbe!
1.Landsberg 2,80 širine, dva rotora, i ima 50 malih opruga i cijeli je u jako dobrom stanju.
2.Nepoznat prizvođač, 3 metra širine, 27 velikih opruga, jedan rotor ali je već varen na par mjesta mada to nije ništa strašno.
Kaže vlasnik da mu sada služi za razvlačenje stajnjaka po njivi.
Iskipa stajnjak sa kipericom na manje hrpice pa razvuče sa tim sjetvospremačom po njivi.
To sam prvi puta čuo od njega za takav način ali on kaže da je to brže od klasičnog sa đubretarom.
Taj je jeftiniji od prvog za nekih 70 € ali to nije presudno.
Postove sam dosada pročitao sve u ovoj temi i zaključio sam da 577 treba vući sa lakoćom klasičnog sa 27 radnih tijela ali kako bi vukao sa 50 malih opruga?
 
Odg: Setvospremači

Bio sam na njihovom sajtu samo imaju slike tanjirača i drugo ništa,onda je moguće da ovo ostalo preprodaju.
 
Odg: Setvospremači

Ovi spremači iz MBV-a su indentični sa spremačima iz Bečejskog FOP-a.Sve je odrađeno sa flahovima kvaliteta čelika(materijala) 0462.Nisu opet hteli da mi kažu ko im ih radi.Nemaju čak ni na lageru neki da se može videti.Ja da naručim pa ako mi se svidi platim ,a ako ne nikom ništa :haha:.Kakvi su to prodavci.
 
Odg: Setvospremači

Pošto će mi traktor stići do pripreme interesuje me koju širinu setvospremača da uzmem?
Sa 892 vučem 3.6m hidro Consumov i ide bez poteškoća njega bih sad prodao i uzeo isto Consumov za 155ks ali ne mogu da se odlučim koliko m širine? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Antonio je napisao(la):
Mišljenja i savjeti za kupovinu sjetvospremača kojeg bi vukao IMT 577!
Imam dva koji mi odgovaraju sa cijenom i širinom ali su različite izvedbe!
1.Landsberg 2,80 širine, dva rotora, i ima 50 malih opruga i cijeli je u jako dobrom stanju.
2.Nepoznat prizvođač, 3 metra širine, 27 velikih opruga, jedan rotor ali je već varen na par mjesta mada to nije ništa strašno.
Kaže vlasnik da mu sada služi za razvlačenje stajnjaka po njivi.
Iskipa stajnjak sa kipericom na manje hrpice pa razvuče sa tim sjetvospremačom po njivi.
To sam prvi puta čuo od njega za takav način ali on kaže da je to brže od klasičnog sa đubretarom.
Taj je jeftiniji od prvog za nekih 70 € ali to nije presudno.
Postove sam dosada pročitao sve u ovoj temi i zaključio sam da 577 treba vući sa lakoćom klasičnog sa 27 radnih tijela ali kako bi vukao sa 50 malih opruga?
Mozes li staviti sliku tog "landsberg"-a?Sa 50 moticica pre mi to zvuci kao neki germinator a ne setvospremac.Uostalom i njega bi imt jako lepo vukao :D
Post je spojen: [time]1294676331[/time]
_________________________________________________
ZRENJANINAC je napisao(la):
Pošto će mi traktor stići do pripreme interesuje me koju širinu setvospremača da uzmem?
Sa 892 vučem 3.6m hidro Consumov i ide bez poteškoća njega bih sad prodao i uzeo isto Consumov za 155ks ali ne mogu da se odlučim koliko m širine? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Kolega je za clasa od 150 ks kacio 5m (ili 5,2?) i sad hoce da ga prepravi na 6m.Masa traktora (mala) siroke gume-veliko naleganje-malo propadanje u zemlju daje mu veeelike mogucnosti sa setvospremacem...
 
Odg: Setvospremači

ZRENJANINAC je napisao(la):
Pošto će mi traktor stići do pripreme interesuje me koju širinu setvospremača da uzmem?
Sa 892 vučem 3.6m hidro Consumov i ide bez poteškoća njega bih sad prodao i uzeo isto Consumov za 155ks ali ne mogu da se odlučim koliko m širine? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Pripremi ti ovu sezonu sa Rusom, a posle polako, natenane...
Post je spojen: [time]1294679545[/time]
_________________________________________________
diklofen je napisao(la):
Ovi spremači iz MBV-a su indentični sa spremačima iz Bečejskog FOP-a.Sve je odrađeno sa flahovima kvaliteta čelika(materijala) 0462.Nisu opet hteli da mi kažu ko im ih radi.Nemaju čak ni na lageru neki da se može videti.Ja da naručim pa ako mi se svidi platim ,a ako ne nikom ništa :haha:.Kakvi su to prodavci.
Evo ko radi http://www.minav.co.rs/proizvodi.htm
 
Nazad
Vrh