Setvospremači

Odg: Setvospremači

To je isti ko moj:
33xy0q0.jpg

2lvyeeu.jpg

2805g2g.jpg
 
Odg: Setvospremači

vlada77 je napisao(la):
matkoviczoran1 je napisao(la):
mi smo danas uzeli agromerkur od 3 i 2o metara .1080 ::novac::
popust do nove godine 10 % :ppozdrav:
moze li slika tog setvospremaca :cao:
nisu mim ga još doneli .stiće za dve nedelje
Post je spojen: [time]1293705604[/time]
_________________________________________________
ali isti takav kao na slici

Post je spojen: [time]1293730833[/time]
_________________________________________________
Lalo kako ti se pokazao u radu :bravo:
 
Odg: Setvospremači

lalo da li ima dasku,pa si je skinuo ili nema?inace cime peres tog rusa kada je tako cist,ili taj neradi nista samo se voza po lenijama ::svaka cast::
 
Odg: Setvospremači

Isto htedoh da pitam Lalu. Koju god sliku okaci traktori cisti kao da se ne voze :haha:
 
Odg: Setvospremači

Za 4 sezone ja sam prezadovoljan. Uopste nisu mekani kako neki govore, a pogotovo oni na sklapanje od 3.6m pa na vise. Ima i dasku, ali je tad bila skinuta. A sto se Rusa tice, ima 4 godine i 2000 sati, on ore, sprema, do ove godine je i tanjirao(odmenio ga 1221), bere, sece silazu, najvise se on tera u transportu, grabulja sa balerinom, ma radi sve zivo. Da ga ne ureknem, nikad nisam imao niti najsitniji kvar, samo menjano ulje, filteri, podmazivanje i teraj. Inace svi nasi traktori su u takvom stanju, kao novi.
 
Odg: Setvospremači

Baš.Kod nas ih ima brdo jedno i nisam čuo da se neko žali.Jedino ako zakačiš manji spremač za neku mrcinu od traktora pa mora ga spičiti da je ne znam šta.
 
Odg: Setvospremači

Sto se tice setvospremaca imt-fop je najbolji ali im je i cena paprena.Kaze mi na standu na sajmu pre 2 godine neki njihov menadzer da dosta za izvoz rade pogotovo 9 i 12 metara za rusiju od seljaka u srbiji imamo slabe vajde sve vam je skupo a negledate kvalitet i dali to valja.Hocu da prosirim imt vec sam ga sirio sa 2.20 na 2.90 i super se drzi za sad hteo bi da idem 3.60 ili 3.80 uz neka ojacanja dal je to pametna ideja vukao bi ga sa mtz 82 sa duplim tockovima?
 
Odg: Setvospremači

Kako možeš reći koji je setvospremač najbolji?
Jel si ih sve imao pa po tome rasuđuješ ili opet samo rekla kazala :sta:
Kada recimo Satexov od 3,6 metara košta 2000evra,a consumov oko 3500evra,sigurno je da ne mogu biti istih kvaliteta iako im je oprema ista.
 
Odg: Setvospremači

A ne ne,ne rekla kazala vec ono sto oni nemaju novopeceni projzvodjaci je termicka obrada tih orudja.Consum ja nebi kupovao jer je dosta tezak stavljaju debele flahove,profile a materijal nije jak i zilav.Tanjirace su im super ali su teski setvospremaci.Kada sam prosirivao svoj kupio sam S opruge u beceju i nisam hteo da uzmem drzace i ekscentar srafofe za S oprugu reko uzecu na vasaru jeftiniji su kaze prodavac vratices se ti opet kod mene po to i ja odem na vasar kupim drzace ali nemaju ekscentar srafove jedan me pitao sta je to :sta:kad sam uvece dosao kuci pocnem da ih stezem prva 3 drzaca puknu prilikom stezanja.I odustanem od stezanja.I za nedelju dana odem opet za Becej lik se smeje sta sam ja tebi rekao evo 4 godina nasta nije puklo niti opruga niti neka zica na pakerima.A koliko ja vidim ljudi kad dodje prolece samo kupuju S opruge ko ludi pa se pitam sta rade ili je kvalitet los.Ima jedan kod nas zaboravio sam kako se zove setvospremac od 3.80 vuce sa kinezom to je strasno kako ga clovi debele cevi i flahovi izgleda mocno ali ne hvala nesto su ga pakeri mucili prosle godine.Eto i Res Trade ih i dalje vuce imt one od 9 metara samo su jednog dokupili od 12 metara kaze majstor sto vozi da super radi.
 
Odg: Setvospremači

za McCormick mtx 140 147ks.planiram da uzmem 5.5m.consum setvospremac!Vas predlog?! :sta:
 
Nazad
Vrh