Setvospremači

Odg: Setvospremači

Malo sam zakasnio ali evo kako je sa jednim klipom namesteno zatvaranje i spustanje krila na mom spremacu.
33zcxmo.jpg
 
Odg: Setvospremači

mozda ti je losiji motor ili bos pumpa i dizne i ja sam vukao sa rusom 82 setvospremac 3.6 metara i isao je bez problema a stric sa torpedom 90 ks skoro da i nije neka razlika setvospremac je zajednicki tako da znam kako radi sa oba vpozdrav svima,i poz north army lose smo bili poceli ajd na jedno :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Razlika kod nas je u tome sto je laka zemlja i ima dosta uspona pa traktor tone i ako nema siroke gume sto je slucaj kod rusa .on ima uske a torpedo siroke gume a i 6-tak je i ima vise snage.kod nas na rusa 82 kace najvise2.9 spremac to je maksimum za pravi ucinak.
 
Odg: Setvospremači

Ja na belorusu imam široke gume, dimenzije su 18/6-38 tako da mi nebi sigurno tonuo, a što se tiče snage, to mu nefali jer je motor odličan, a menjač ima 18 brzina, tako da ni tu nem aproblema.

Niko mi nije odgovorio koliko je radnih tela namontirano na vašim spremačima od 3,6 metara.
 
Odg: Setvospremači

mozda ali kod nas nema neke razlike sto se toga tice ali normalno da se vidi razlika izmedju rusa i torpeda u setvospremiranju nije nesto bas da torpedo odskace ali imas sada i rusa sa sirokim gumama tako da sigurno i to znaci pozzzz :cao: :cao: :cao: kod nas ti je zemlja utabana tako da sto se tice tonjenja nema frke a sto se tice oranja 82 dve brazde ponegde tri torpedo 90 ks isto tako samo malko lakse :cao: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Okrim je napisao(la):
Ja na belorusu imam široke gume, dimenzije su 18/6-38 tako da mi nebi sigurno tonuo, a što se tiče snage, to mu nefali jer je motor odličan, a menjač ima 18 brzina, tako da ni tu nem aproblema.

Niko mi nije odgovorio koliko je radnih tela namontirano na vašim spremačima od 3,6 metara.
moze i ovako da se resi problem sa tonjenjem,ali. treba jos jedne tockove, moj rodjak tako stavlja i napred i nazad na svom belarusu 820.
inace na imt 2.90. imam 29 radnih tela.
30xg046.jpg
 
Odg: Setvospremači

Montoja ,neznam za klip nista posto sam spremac tako kupio.
 
jj75l4.jpg

napokon kupi setospremac sirina radnih tela je 2.4m a sa valjcima je 2.7m nadam se da ce moj imt 558 izlaziti sa njim,sta vi mislite:haha:
Post je spojen: [time]1263826032[/time]
_________________________________________________
5p0apw.jpg

Post je spojen: [time]1263826375[/time]
_________________________________________________
9zvpu.jpg
2jag85v.jpg
2i6yjnr.jpg
 
Odg: Setvospremači

6h13xx.jpg

takodje me znima vase misljanje dali su radna tele pravilno rasporedjena od kojih ima dvadeset.dali treba ubaciti jos koje radno telo ili su davdeset sasvim dovoljna za rad?unapred hvala
 
Odg: Setvospremači

Na tu širinu spremača bi trebalo dodati još bar četiri ili pet radnih tela, bar po onom merilu što drugi govore - na jedan metar zahvata idu 10 radnih tela.
 
Odg: Setvospremači

hvala na savetima videcu kako ide sa 20 radnih tela ako moze dodacu mu jos koje radno telo. :cao:
 
Odg: Setvospremači

Kolega retko ti je to, a na tebi je da gledas. Nemas ni prednju dasku napred, pa bi moglo i 6.kom biti ubaceno,a ti gledaj, pa ce ti biti mrsko u prolece kad izadjes na njivu dodavati tako da ces sa takvim setvospremacem i spremiti...
 
Nazad
Vrh