Setvospremači

Odg: Setvospremači

Koliko si dao za njega?? msm ako hoces reci?al nek on tebe samo sluzi nije bitno ciji je proizvod,osim sto te prodavac malo zaj.... :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

kombajner je napisao(la):
topalovic je napisao(la):
evo konacno sam kupio imt setvospremac 2.20 u jadnom stanju a za neki dan kacim slike kako sad izgleda

2zeeagy.jpg
ni meni ovo uopste ne lici na IMT osim rama...
ja imam isti... pise imt... to je 2,20m
nefali tu nista, tako je i kod mene, taj drugi red je osiromasen, nema ni flaha na koji bi se opruge zavrtale... to je neka leva serija...
 
Odg: Setvospremači

sve je isto, samo nekoristimo ga vec 3-4 godine, nemam na njemu one pomocne tockove i prednju dasku, i mislim damalo lepse farba izgleda na njemu nego na tvom pre farbanja... ali bice slika...
 
Odg: Setvospremači

::svaka cast::to je meni jednom palo na pamet, a moji docekase tu ideju sa velikom rezervom... :sta:
par dana kasnije smo bacili se na radnu akciju, i cale samo najednom nestade... i dodje sa ''alatkom'' i to tako vec 3 god praktikujemo, potrebno je par puta proci, ali lakse to nego :udri:
 
Odg: Setvospremači

mucobieno je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
topalovic je napisao(la):
evo konacno sam kupio imt setvospremac 2.20 u jadnom stanju a za neki dan kacim slike kako sad izgleda

2zeeagy.jpg
ni meni ovo uopste ne lici na IMT osim rama...
ja imam isti... pise imt... to je 2,20m
nefali tu nista, tako je i kod mene, taj drugi red je osiromasen, nema ni flaha na koji bi se opruge zavrtale... to je neka leva serija...

A što ne zavariš jedan flah i staviš i tu S opruge gušće bi bilo i kvalitetnije bi radio :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

meni nije potrebno, napisao sam cemu sluzi nam :haha:, ali ''topalovic'' ako sa njim radi vise trebao bi... nebi bilo na odmet i jos jedan par (red) valjaka staviti :cao:
 
Odg: Setvospremači

Ako malo bolje pogledate taj spremač ima tri reda opruga po celoj širini!( u sredini nema opruge u zadnjem redu, gde je treći red opruga levo i desno)
 
Nazad
Vrh