Setvospremači

https://www.polovniautomobili.com/prikljucne-masine/21297000/consum-setvospremac?&show_date=true
Trazim spremac ili drljacu vec neko vreme, ali su cene otisle u nebesa pa se snalazim za tih par dana sto mi je potrebno, od spremaca mi je nekako consum uvek bio najmasivniji i citao sam ovde da najbolje rototir rade posao kod njega. Naidjoh na ovaj oglas, stoji vec neko vreme, pa da pitam iskusnije...prvo da li je ovo velik spremac za 892, teska zemlja je u pitanju vecinom? Drugo kako se sklapa? Ne vidim nigde cekrg ili nesto slicno, posto je stariji model ocigledno bez klipa...i trece kako podesavate spremace ako nemaju tockove na rusevima? Na imt kad sam radio znam da tu nema potrebe zbog hidraulike dobre
 
Код мене комшија са 892 вуче 3,6 конзум. Овај ти се склапа на о'рук али, није га тешко направити на хидраулику или чекрк. Једино што видим да је основа ширине око 3м па кад га склопиш опет је широк.
 
https://www.polovniautomobili.com/prikljucne-masine/21297000/consum-setvospremac?&show_date=true
Trazim spremac ili drljacu vec neko vreme, ali su cene otisle u nebesa pa se snalazim za tih par dana sto mi je potrebno, od spremaca mi je nekako consum uvek bio najmasivniji i citao sam ovde da najbolje rototir rade posao kod njega. Naidjoh na ovaj oglas, stoji vec neko vreme, pa da pitam iskusnije...prvo da li je ovo velik spremac za 892, teska zemlja je u pitanju vecinom? Drugo kako se sklapa? Ne vidim nigde cekrg ili nesto slicno, posto je stariji model ocigledno bez klipa...i trece kako podesavate spremace ako nemaju tockove na rusevima? Na imt kad sam radio znam da tu nema potrebe zbog hidraulike dobre
Miloše prednji red rotora (nazubljen) je potrošen i skoro je za zamenu (flahovi), ležajevi na rotorima su verovatno plastika i pitanje i osovinice koliko su pojedene, krilo iako je tako malo nemožeš sam podići,jedino ako si sila nebeska, bez vizuelnog pregleda ništa, slika je čudo a 3,6m je idealni za 892.
 
Miloše prednji red rotora (nazubljen) je potrošen i skoro je za zamenu (flahovi), ležajevi na rotorima su verovatno plastika i pitanje i osovinice koliko su pojedene, krilo iako je tako malo nemožeš sam podići,jedino ako si sila nebeska, bez vizuelnog pregleda ništa, slika je čudo a 3,6m je idealni za 892.
Toga sam se i plasio za sklapanje, da to nije lako uopste...a za rotore da, nisam ni skontao na slikama da su istroseni toliko :(....plus sto kaze Drale da je sklopiv 3m sirok....nije ni cudo sto toliko stoji u oglasima....opet ste bolje i vise primetili preko slika nego da sam ja bio uzivo mozda, hvala kolege! :D Izgelda da ce se traganje nastaviti...
 
Јеси ли, можда, звао да питаш шта и како? Не пада ми на памет чији је а видим да је Мокрин.
 
Јеси ли, можда, звао да питаш шта и како? Не пада ми на памет чији је а видим да је Мокрин.
jesam, e sad nisam pitao za ime coveka, ali po glasu vidim da je tu negde 30-40 god...mislim nije stariji, kako god, presao je covek na drljacu tesku posto je uzeo veci traktor, pa ga koristi za repu kada je seje, posto tvrdi da lepo sprema....skoknucu bas da vidim kakav je. Plasticni su lezajevi, kao sto je rekao @sale ratar u postu gore, samo ne znam kako bih proverio tu osovinicu koliko je pojedena bez skidanja, da li je to uopte moguce? Je l zive rotori na cimanje ako su osovinice pojedene?
 
Vade li ravne opruge korove?
Ili ih samo ispomeraju kao drljaca?
Nesto sam misljenja da su bolje nego klasicne, ali nisam siguran.😉
 
Nazad
Vrh