Setvospremači

Odg: Setvospremači

Dobio sam ga za 2.600 inače je kao 2.750€
Post je spojen: [time]1255454161[/time]
_________________________________________________
kazes da oce da digne rusa na 2 tocka?koliko rus ima kg?ovaj tvoj spremac ima oko 1000kg a moj 3,2 H ima oko 950kg i uopste mi nedize kejsa na 2 tocka posto je kejs tezi napred a ima 4150kg pa kad digne spremac nepropinje nikad i odlicno se ponasa s njim,vuce ga ko od sale,po oranju 10-12 km/h na 15cm

Ima preko 4.000kg a napred 450kg tegova ali digao ga malo tek kada sam pusto naglo kvačilo i stojao je ispred kuće a tu ima nagib u nazad.
 
Odg: Setvospremači

Čestitam srećan rad i ja imam consumov 4,5m vuče Deutz 130 ja daske ravnjača prebacio napred jer meni bolje pokazao u radu
 
Odg: Setvospremači

Setvospremac je extra! Ja sam zagrejan za jedan takav, a i cena je ok.
Sretno u radu s njim! :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Hvala puno.I meni se svideo kako radi kako ispegla zemlju bude kao pista bez ijednog brežuljka.
 
Odg: Setvospremači

pakeri mi se svidjaju, video sam kako izgleda iza njega. hocu moj kongkilde8.20 da odnesem njima u konzum da mi namontiraju.
 
Odg: Setvospremači

Da li prednji deo setvospremača držite na ruke? Dubina me interesuje kako je najbolje naštelovati radnu dubinu pošto se pozadi na rotore našteluje dubila a napred kako?
Post je spojen: [time]1255456236[/time]
_________________________________________________
Dok sam radio sa Imtom vozao sam ga na točkovima.
 
Odg: Setvospremači

A topling onda teba da ima ugao tako da je na traktoru u nižem položaju a na setvospremaču u višljem položaju?
 
Odg: Setvospremači

ZRENJANINAC je napisao(la):
A topling onda teba da ima ugao tako da je na traktoru u nižem položaju a na setvospremaču u višljem položaju?
Uglavnom je tako, ali duzinom toplinka namestas dubinu rada prednjeg dela setvospremaca. Ako ga skracujes ide dublje, a ako ga produzujes ide plice.
 
Odg: Setvospremači

Isti ugao kao za plug! Bar ja tako koristim! Kad je spremac spusten toplink drzi na "sabijanje"Sile koje deluju na dve kugle toplinka su usmerene jedna ka drugoj!
 
Odg: Setvospremači

mityoo je napisao(la):
Isti ugao kao za plug! Bar ja tako koristim! Kad je spremac spusten toplink drzi na "sabijanje"Sile koje deluju na dve kugle toplinka su usmerene jedna ka drugoj!
slažem se u potpunosti :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Ma zezamo krizu!! :D :ppozdrav: :ppozdrav:
@ Zrenjaninac Svaka cast na kupovini i da dugo sluzi!
 
Odg: Setvospremači

Odličan izbor :D i neka te dugo služi. :ppozdrav:

Ja sam topling namestio na Rusu na donji položaj a na spremaču u šlic,tako ti najbolje kopira teren.
 
Nazad
Vrh