Setvospremači

Odg: Setvospremači

Početkom meseca, pred pripremu za suncokret, za one koji ne znaju Agromerkur 2,2.

04042009002.jpg
 
Odg: Setvospremači

"Samo" 2.2 to onda sigurno ide 4-tom brzom? Kod nas ljudi sa 7011 zetorom vuku najmanje 2.5 ili sire!
 
Odg: Setvospremači

Ide 4-om, jebi ga kupljen je 2,2 jer nije mogao da prođe veći u dvorište kod onog sa kim sam bio u oratkluku.
 
Odg: Setvospremači

Ali ako ga vuces 4-tom onda mora da lep posao odradi! A nemozes da mu dodas jos koju oprugu sa strane?!?
 
Odg: Setvospremači

A moj tast forsirao 2.9 sa 7011... dok nismo kupili Ursusa914 nije znao sta je prava priprema za setvu! :sta:
 
Odg: Setvospremači

Evo za IMT znalce koji nisu znali ::namigivanje:: da je IMT radio sjetvospremače 2,1 m sa dva reda valjaka, jedna slika iz pripreme za sadnju lubenica. Znači sjetvospremač IMT Kongskilde 2,1 m sa dva reda žičanih valjaka. 533 stenje u prvoj brzoj.



A dubina je bila...

 
Odg: Setvospremači

Pa ti becarino imas ti ursusa ili nesto veceg traktora a mucis tu malog imta s tim setvospremacem kad to ursus ili neki veci traktor moze i 4tom ili nekom brzinom preko 12kmh da vuce i dobro da uradi :D
 
Odg: Setvospremači

Može 4-tom par krugova dok ne digne tempraturu visoko, bar na mojoj zemlji, doduše nisam ni probao duže radit četvrtom samo da vidim kako ga vuče ali 3-ća je dosta, netreba forsirat.....
Ide ljepo i 3-ćom na 2000rpm, i opet super napravi...

I mislim da on nema ursusa, ili se varam?
 
Odg: Setvospremači

neznam koji ima ali za tog ferdzu je to prevelik zalogaj bolje bi to napravio neki traktor od 60 70 ks i da ima brzinu preko 12kmh i to se zove posao :D
 
Odg: Setvospremači

covek ima imt 542 imt 539 Belorusa 892 koji je zaradio New Holland 90 ks vocarski i newe holand veliki ima u slikama u temi new holland
 
Odg: Setvospremači

Bećarina pusta je napisao(la):
Evo za IMT znalce koji nisu znali ::namigivanje:: da je IMT radio sjetvospremače 2,1 m sa dva reda valjaka, jedna slika iz pripreme za sadnju lubenica. Znači sjetvospremač IMT Kongskilde 2,1 m sa dva reda žičanih valjaka. 533 stenje u prvoj brzoj.



A dubina je bila...

Gde je daska na drugou slici?
 
Odg: Setvospremači

Pa tamo gde je i na prvoj slici samo ovde nije ukadrirana :cao: .

Moj brat ima ovakav setvospremač i oznaka mu je 616.10 .
 
Odg: Setvospremači

A moguce je Dragane da si upravu... ja se secam slike gde stoje 2 ursusa360 i u potpisu se hvali da su neku zemlju izvozili...a moguce da to nisu bili njegovi traktori!
 
Nazad
Vrh