Setvospremači

Odg: Setvospremači

stiv je napisao(la):
Da imam ,ali ti ne mogu zabraniti da stalno sereš :nono:
stiv ajde oladi malo nemoj ti tako samnom... ma daj molim te....to vazi i za NA smirite se malo
ja vam pricam da sam danas samo PROBAO ici jedno 300 metara sa spremacem na dubini od 5 8 cm brzinom 25km/h a vidim da mi neverujete pa sta vam mogu nisam imao kameru da snimim pa da vam pokazem ali nista se nije videlo od prasine a zemlja je letela skoro 2 metra u visinu...ali necu to vise raditi to je samo cepanje masine radije cu ici do 15 km/h i cuvati traktor i prikljucke :D
 
Odg: Setvospremači

izvini uvazeni kolega fenikse po cemu ja to tebe vredjam,znam da nisam genije ali nisam ni glup a te tvoje price mi ne ulaze u glavu pa te molim da pises epiloge uz svaki tvoj post :cao:
 
Odg: Setvospremači

kolko znam ...ovo je tema za setvospremace a ne da se raspravljmao o nekim glupim stvarima pa jde da pricamo o necim pametnijim stvarima :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

NA
Ovaj i tebe zaj...o u tvrdoglavosti i pametovanju! :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Setvospremači

ma da dobro je kad ::prica:: i malo se zezamo :haha: ali sta je tu je.... :ppozdrav: ipak nek vise pisemo o setvospremacima
 
Odg: Setvospremači

phoenixfendt je napisao(la):
stiv ajde oladi malo nemoj ti tako samnom... ma daj molim te....to vazi i za NA smirite se malo
ja vam pricam da sam danas samo PROBAO ici jedno 300 metara sa spremacem na dubini od 5 8 cm brzinom 25km/h a vidim da mi neverujete pa sta vam mogu nisam imao kameru da snimim pa da vam pokazem ali nista se nije videlo od prasine a zemlja je letela skoro 2 metra u visinu...ali necu to vise raditi to je samo cepanje masine radije cu ici do 15 km/h i cuvati traktor i prikljucke :D
neznam kako se pravilno pise,ali:
korpus delikt.
 
Odg: Setvospremači

pa onda nemoj pisati ako neznas?a sta ti to znaci korpus delikt:haha:objasni malo
 
Odg: Setvospremači

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

leposam ti rekao da je malo osnovna,ne znas osnovne fraze "da ze vu" "korpus delikt" a primetio sam da ne znas ni sta je "epilog"
 
Odg: Setvospremači

NA ma daj nepravi se tolko pametan znam ja sta je epiolog (zakljucak) i ako ne idem u gimnaziju znam ja dosta toga sto ti neznas i imam vise iskustva u poljoprivredi i radu pa se i dosta razumem u to
i naravno podrzavam rastislava vidis i on je probao da vuce setvospremac brziom kao i ja i nista mu se nije desilo tako i meni ..; :ppozdrav: probao sam i sta sad...sve je u redu
 
Odg: Setvospremači

ko nema u vuglu ima u guglu ::namigivanje:: lako je tamonaci reci,ne pravim se ja pametan nego si ti upadljivo ...

ja u sta se ne razumem to i ne trtrljam,u poljoprivredi sam dosta cesto i susrecem se sa raznim ljudima i volim popricati i cuti kako drugi rade
 
Odg: Setvospremači

ma da slazem se sa tobom rastislave :ppozdrav: nebavim se ni ja cistom poljoprivredom ali ima i tu nekih drugih izvora ::novac:: pa nije tesko ziveti od poljoprivrede i naravno planiram kupiti novi traktor ali jos neznam koji sve cu na sajmu videti :cool:
NA molim te nepricaj gluposti neplaniram ja prodati dedovinu niti sam neki agent za prodaju....nemoj se praviti tako pametan i nemoj me zezati :nono:
 
Odg: Setvospremači

pa da reko sam da je cale prodao svoju kucu koju je sam kupio i sagradio pa nije imao sredstava za dalje pa prodao i sada kupio fotona pa ga prodaje i kupice nesto ozbiljnije i vece snaznije...tako to ide :cao:
 
Odg: Setvospremači

pa jbg u tvom prethodnom postu ko ga je procitao pomislice ljudi da lazem,a ja te ne bih zezao i navlacio ostale forumase tako mi IMT-a 560 :D
 
Odg: Setvospremači

dobro NA sve je ok...nastavljamo temu SETVOSPREMACI a ovo mozemo prebaciti u temu chat :bravo:
 
Nazad
Vrh