Setvospremači

Odg: Setvospremači

bice da je tako,a mozda on samo u jednom prohodu(samo jednom u sirini protera brzinom 25km/h) pa na forumu pise kako je sve tako odradio :sta:

mogu da zamislim kako se masina gusi i kako purnja,pa brale akotako radis ceo dan i uvek na tih tvojih 450rc komotno na kraju mozes dodati 0 pa da bude kao normalnih 4500rc :haha: :haha:
 
Odg: Setvospremači

Feniks ako foton ide 25 km/h, sta bi tek radio stajer ili kejs.ili vec koji treci.
 
Odg: Setvospremači

Da nije on ko moj kolega, popije pa ide tanjurat s 539, i poslje priča u bircu: krenem ja drugom direkt, on ide neosjeti tanjuraču, prima gas ko blesav, ide bez dima uz brdo, kad kaže ja se okrenem ono tanjurače nisam spustio na zemlju, one u zraku :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

pa vidis da decko ima seme pa jedno krilo podigne na pola pa 2puta ide po istom,a efekat isti odn ne dostize dubinu
 
Odg: Setvospremači

NA molim te nepricaj glupost :sta: ja sam samo probao jedan prolaz i to vec spremljenu zemlju ici drugi prohod pa sam hteo da vidim kako najbrze moze da ide ali samo plitko na nekih 5 do 8 cm sa rasirenim spremacem i foton se bas igrao s njim i sa spremacem je sve u redu naravno da ga cuvam ali obicno radim brzinom od 12 do 15 km/h to je neka optimalna ali neznam sta bi radio neki case ili stajer sa mojim spremacem verovatno bi mogli preko 30km/h :haha:
 
Odg: Setvospremači

Decko nemoj vise da pises to o fotonu .Ako neko i hoce da ga kupi ako procita sta mu radis odustace. Pa ces imati veciti traktor. kao sto je nekad skoda bila veciti automobil. Jednom kupis i nemas kome da prodas.
 
Odg: Setvospremači

ma prodacu ga ja po povoljnoj ceni ja sam ga cuvao i nikad ga nisam preterao u necemu traktor radi ko i prvog dana i nista se nekvari na njemu sve je razradjeno i sve super radi i kad ga prodam kupicu neki veci ali jos ni sam neznam koji i to cu verovatno na sajmu zakljuciti kad sve pogledam :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Kazes da ga nisi u nicemu preterao a spremac 3,2 m i brzina 25km/cas ? Pa zar to nije preterivanje ?
 
Odg: Setvospremači

Osim što je pregrijavao ulje u hidrauliku, i slabo dizao jel? To je riješeno sad?
 
Odg: Setvospremači

nije preterivanje ako ide samo 5 do 8 cm u suvu i rasutu zemlju a motor ne dimi tako da ga nisam opteretio do maximuma i naravno nikad ga ne preteram da mu dusu vadim sve radim oprezno i sa strpljenjem ali ovo sam zeleo samo da probam da se zaletim i spustim plitko spremac i pun gas ali nije bas nesto i mogu reci da je najbolje ici brzinom do 15 kmh i tada radi najbolje a sve vise od toga je opterecenje i masine i traktora :D jel tako :ppozdrav:
da a to sto kaze petar istina problem sa dizanjem i grejanjem ulja je resen i sad diize sve iradi super
 
Odg: Setvospremači

Ja mislim da celo vreme nas pali i loži,stalno nešto preteruje i izaziva i privlači veću pažnju.jel tako mali ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

:haha: :haha: :haha: pricam vam iz iskustva kako sam radio nista vise :ppozdrav:
@stiv jel ti imas nesto protiv?
 
Odg: Setvospremači

Da imam ,ali ti ne mogu zabraniti da stalno sereš :nono:
 
Odg: Setvospremači

daj fenikse ne seri kazes isao si drugi prohod 8cm brzinom 25km/h,sad kazes 5cmi samo malo
kiraj je napisao(la):
Dkao sto je nekad skoda bila veciti automobil. Jednom kupis i nemas kome da prodas.
:haha: :haha: :haha:

aj stiv jel ne vidis da prica iz iskustva pa napravio je jedan prohod i to je iskustvo :D :D :D
 
Odg: Setvospremači

I to veliko iskustvo 450rč... :ppozdrav: Vidjet ćemo kako će kinez ići sa 2000rč a o 5-7 nebih ni pričao. Kumov ima 1000, malo ga žešće tera, i poprilično je mastan... I da, još uvjek vuče silokombaj sipov s starim 577 koji je ima već treću generalnu, kaže on je majka, ide ko vlak samo viče uuuuuuuuuuuuu
 
Nazad
Vrh