Setvospremači

Ice samo tako. Taj 106ks vuce germinator od 2t od 3.5m zahvata 13km/h
 
Da li je ovo teze vuci od klasicnog setvospremaca istog zahvata ili ne?

Генерално, да теже се вуку него ли сетвоспремачи...

Иначе герминатори се користе у другом проходу, због фине припреме за коју су намењени и не постоји боља машина која то припреми. Затварање бразде се не ради са њим, тј. не би требало да се ради.....
 
Poslednja izmena:
Ti imas bolji menjac 24x24, sigurno ces uspeti mu naci odgovarajuci stepen prenosa, a ubedjen sam da i sa drljacom napred, u zbiru, mora ici preko 10km/h
 
Ova kombinacija NH 92 ks i spremač 2,8m sa slike ide bez pačijih nogu na S oprugama (na slicu pačije noge na S oprugama) skupa sa drljačom naprijed bez problema 12-13-14 km/h. S tim da je na spremaču U profil iza S opruga prije valjaka, što je dodatni teret za vuć.

1zqwqp4.jpg


Tako da će veći brat sa onim spremačem i nekim od oruđa naprijed u širini od 3m ić bez problema.
 
Ova kombinacija NH 92 ks i spremač 2,8m sa slike ide bez pačijih nogu na S oprugama (na slicu pačije noge na S oprugama) skupa sa drljačom naprijed bez problema 12-13-14 km/h. S tim da je na spremaču U profil iza S opruga prije valjaka, što je dodatni teret za vuć.

1zqwqp4.jpg


Tako da će veći brat sa onim spremačem i nekim od oruđa naprijed u širini od 3m ić bez problema.
Ovo ima 93ks? Ja mislio sam da je od 50-60ks... ovo sa drljacama ispred ti je dobra ideja...
 
Ova kombinacija NH 92 ks i spremač 2,8m sa slike ide bez pačijih nogu na S oprugama (na slicu pačije noge na S oprugama) skupa sa drljačom naprijed bez problema 12-13-14 km/h. S tim da je na spremaču U profil iza S opruga prije valjaka, što je dodatni teret za vuć.

1zqwqp4.jpg


Tako da će veći brat sa onim spremačem i nekim od oruđa naprijed u širini od 3m ić bez problema.
Uuuu koja zemlja,ovo moze da se spremi kao pesak i sa drljacom bez klina...
 
treba mi setvospremac za traktor od 90 konja budzet oko 1000 eura sta preporucujete razmisljam da uzmem agromerkur ada 3 metra dupli rotori i daska napred
 
Koliko sam ja upoznat Satex je najjeftiniji 2.9 je 1100 evra ako nisu menjali cene....
 
Nazad
Vrh