Setvospremači

Taj je prodat pre mesec dana,ali ne znam zasto je oglas obnovljen
 
Ja imam ferokopov spremac star godinu dana zahvata 2.9 sada mi treba od 5 metara pitao sam da mi prodaju samo krila sa hidraulikom na sajmu proletos sa popustom 2000 evra van sajma vise traze po meni ne isplativo. Pokusacu da nadjem nekog da mi napravi krila jeftinije cu proci bar se tako nadam.
 
Ja imam ferokopov spremac star godinu dana zahvata 2.9 sada mi treba od 5 metara pitao sam da mi prodaju samo krila sa hidraulikom na sajmu proletos sa popustom 2000 evra van sajma vise traze po meni ne isplativo. Pokusacu da nadjem nekog da mi napravi krila jeftinije cu proci bar se tako nadam.
Moze da se napravi,kostace dosta manje od 2000 evra,ali,pitanje je da li konstrukcija sada postojeceg od 2,9 dozvoljava nadogradnju od jos 2 m...
To obavezno morate imati u vidu,pa po potrebi morate ojacati ram tog od 2,9 :ppozdrav:
 
mislim da je uvek bolje uraditi kako tebi odgovara nego da se ti prilagodjavas necemu sto ne odgovara u potpunosti svojim zeljama ili mogucnostima pa da se ti mucis ili traktor a sve ima svoju cenu
 
Ovaj od 2,9 je osnova za vece spremace koje ferokop pravi u stvari to je kopija imt-ovih vecih spremaca i on je predvidjen i ojacan da nosi krila, ostavljena su mesta da se ona prikace tako da je dosta masivan i na njega samo treba postaviti krila.

- - - - - - - - - -

Ovako izgleda
 
Iduće proljeće ćemo u pripremu ić sa ovim sjetvospremačem.

14kw2mb.jpg



Knoche 3 m.
 
Ne znam, do sad nisam radio sa ovakvim spremačem. Po podatcima sa interneta težak je oko 800 kg i vidit ćemo kako će se vući sa tim manjim ravnim oprugama.
 
Nazad
Vrh