Setvospremači

Šta vi mislite da li je pametno postaviti ove rotore ispred setvospremaca ili da ih postavim iza posto imam samo jedan red rotora pozadi?
dsc5305.jpg
 
Pa dolaziš i ti ili si odložio.

Ma baaba spavao kad je stigao, neznam ni dal ga je video ali se aldumaš popio.:osmeh:
 
Matiću bilo vrućina danas pa ko velim nema kabinu pa malo frizuru da namestim:osmeh:.

Ma vuće ga on, više me brine nošenje, dobiće duple točkove, da sam uzeo fopov ili neki drugi koji su lakši uzeo bi 3,6m.

Savo izvini ja nenapisah cenu, 2375evra stim da sam ja išao po njega a da su ga oni doneli 2500evra.
 
Poslednja izmena:
@ Sale ratar Nosice bez problema,samo ce malo biti problem kada ides kroz vagase i duboke razore,hoce da se propne prednji kraj.Ja imam drljacu od 800 kg pa znam kako je.
 
@Bećarr94 Ја лично не бих стављао флах роторе напред. Морао би бити постављен као "пратећи" а не "водећи" да не би дошлодо гушења или заглављивања, носачи са опругама или навојним вретенима за регулацију дубине рада, једноставније поставити назад, ако је истог пречника са већ постојећим може и фиксно везан.
@sale ratar Честитке на поновљају, одлично изгледа. За Рују таман да нема данфа.:osmeh:
 
@Becar
Ok je to sto hoces da uradis,al problem je sto to ide na spremace,germinatore vece mase i on se onda vozi na njima,ovo ti je isuvise lagano,kad napred naidje na bregic ima da digne prednji deo rama...a ako postavis namesti i da imas za stelovanje dubine rada:ppozdrav:
 
Matiću bilo vrućina danas pa ko velim nema kabinu pa malo frizuru da namestim:osmeh:.

Ma vuće ga on, više me brine nošenje, dobiće duple točkove, da sam uzeo fopov ili neki drugi koji su lakši uzeo bi 3,6m.

Savo izvini ja nenapisah cenu, 2375evra stim da sam ja išao po njega a da su ga oni doneli 2500evra.
Pa nisu normalni 125 e za prevoz,previseeee,inace spremac je zakon!Ja imam consuma 2,5m vucem ga sa IMT-560 ali sam okacio tegove napred zbog propinjanja
 
@ Saleratar,kukas na tezinu.......dodji kod mene da zakacis 4.5m a konstrukcija za 6.5m,strasno......da sam znao nebi to radio...
 
Nazad
Vrh